طراحی گرافیکی و چاپ

وقتی هویدا به یک عکاس چند سکه طلا هدیه داد

خبرنگاران: سبحان قلی کهنبانی عکاس پیشکسوت مطبوعات که روز گذشته دار فانی را وداع گفت، خاطره جالبی از برخوردش با امیرعباس هویدا نخست وزیر دوران پهلوی دارد.

4 بهمن 1399

نانوحسگرهای نوری آلودگی خاک و گیاهان را رصد می&zwnjکند

یک گروه تحقیقات بین المللی از نوعی نانوحسگر برای رصد آلودگی خاک و گیاهان استفاده نموده است. پیش از این از طیف سنجی برای این کار استفاده می شد که بسیار زمان بر بود.

19 دی 1399

اسپاتیفای هم به جمع اپلیکیشن های دارای استوری می پیوندد

اسپاتیفای در حال آزمایش عمومی استوری است و انتظار می رود که این ویژگی در آینده ای نزدیک در این اپلیکیشن قابل استفاده باشد.

8 دی 1399

کانادادرای ادعای تبلیغاتی خود مبنی بر استفاده از زنجبیل واقعی در نوشیدینی Ginger Ale را پس گرفت

نوشابه گازدار Ginger Ale یکی از محصولات محبوب شرکت کانادادرای است که در همه تبلیغات گفته می شد برای تهیه آن از زنجبیل واقعی استفاده می گردد. اما حالا کانادارای، تولیدکننده این محصول، این ادعا را پس گرفته است.

17 آبان 1399

کوشش برای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس با ارائه آموزش به مردم

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اندیمشک به تشریح اقدامات اداره تعاون، شهرستان در زمینه مقابله با بیماری کرونا ویروس پرداخت.

13 آبان 1399

خرید آفتابگیر تبلیغاتی خودرو

یکی از آیتم های پرطرفدار در هدایای تبلیغاتی، آفتابگیر تبلیغاتی می باشد. آفتابگیر خودرو از وسایلی است که هر شخصی در ماشین خود به ویژه در فصل تابستان به آن احتیاج دارد و استفاده زیادی مخصوصا برای افرادی که پارکینگ مسقف ندارند، دارد.

29 مهر 1399

انتشار کتاب مکتوبات فارسی در باب موسیقی

کتاب مکتوبات فارسی در باب موسیقی نوشته مهرداد فلاح زاده با ترجمه سهند سلطاندوست توسط نشر مرکز منتشر و راهی بازار نشر شد.

21 مهر 1399

مهمترین کارکردهای رنگ کرمی در طراحی داخلی و 25 چدیمان جدید

هنگامی که صحبت از رنگ آمیزی و چاپ و جفت شدن الگوهای رنگی به میان می آید، رنگ کرمی، تعادل کاملی از تم خنثی مانند رنگ سفید را در اختیار شما می گذارد، در حالی که یک کرمی جزئی، گرمای لازم طراحی داخلی را نیز به وجود می آورد که باعث جذابیت جهانی یک خانه مسکونی،...

10 مهر 1399