همایشها و نمایشگاه ها

پرچم استرالیا نماد چیست؟

پرچم ملی آبی رنگ استرالیا که توسط مردم آن طراحی شده از سال 1901 تا به امروز موضوع بحث بوده است. پرچم استرالیا به شکل نمادین بر میراث بریتانیایی این کشور، اهمیت نماد صلیب جنوبی و اتحاد ایالات و قلمروها تأکید می نماید؛ بااین حال بسیاری گمان می نمایند که چند...

11 دی 1399

بورس آمریکا رکورد شکست

خبرنگاران : در وال استریت، همه شاخص ها صعودی بودند تا جایی که هر سه شاخص اصلی بورسی در سطح بالا تری از روز قبل خود بسته شدند.

5 دی 1399

خبرنگاران بیستمین اجلاس سران سازمان شانگهای زیر سایه سنگین کرونا

مسکو - خبرنگاران - بیستمین اجلاس سران کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای (SCO) امروز سه شنبه در اوج همه گیری ویروس کرونا (کویید-19) در قالب کنفرانس ویدویی (انلاین) با حضور حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران و با میزبانی روسیه برگزار می گردد.

19 آذر 1399

کرونا در اروپا، از هشدار سازمان بهداشت جهانی درباره عواقب قرنطینه های سراسری تا افزایش چشمگیر مرگ های کرونایی

جدیدترین اخبار کرونایی در اروپا از هشدار سازمان بهداشت جهانی درباره عواقب قرنطینه های سراسری در این اتحادیه و افزایش چشمگیر مرگ های کرونایی در اروپا خبر می دهد.

11 آذر 1399

های فای اکس؛ ماشینی که شعر می گوید، نقاشی می کشد و گپ می زند

در های های فای اکس دستگیره ندارد. ماشین با استفاده از فن آوری تشخیص چهره، سرنشینان را شناخته و به طور اتوماتیک در ها را باز می کند. در های عقب دو تکه است و بخشی از آن رو به بالا باز می شود تا سوار و پیاده شدن راحت تر باشد.

18 آبان 1399

خرید آفتابگیر تبلیغاتی خودرو

یکی از آیتم های پرطرفدار در هدایای تبلیغاتی، آفتابگیر تبلیغاتی می باشد. آفتابگیر خودرو از وسایلی است که هر شخصی در ماشین خود به ویژه در فصل تابستان به آن احتیاج دارد و استفاده زیادی مخصوصا برای افرادی که پارکینگ مسقف ندارند، دارد.

29 مهر 1399

نمایشگاه هنری اکتبر 2021 در محوطه اهرام جیزه

نمایشگاهی با عنوان ابدیت اکنون است مجموعه ای از آثار هنرمندان مصری و بین المللی را در فلات جیزه به نمایش خواهد گذاشت.

28 مهر 1399

خبرنگاران رییس اتاق کرمان: بازرگانان کرمانی به تناسب بازارهای جدید افغانستان وارد عمل شوند

کرمان - خبرنگاران - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: بعضی باورهای اشتباه بازرگانان کرمانی نسبت به افغانستان باید تغییر یابد و به تناسب بازارهای جدید صادراتی وارد عمل شوند.

24 مهر 1399

تاکید شاه اردن بر ضرورت حمایت جامعه جهانی از لبنان

به گزارش خبرنگاران از النشره، عبدالله دوم پادشاه اردن در سخنانی در نشست بین المللی یاری کنندگان به لبنان که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید، گفت: انفجاری که در بندر بیروت رخ داد، هولناک بود.

9 مهر 1399

حیوانات خانگی ناقل ویروس کرونا نیستند

سازمان جهانی بهداشت در تازه ترین بیانیه خود گفت: شواهد کمی نشان می دهد که حیوانات خانگی می توانند انسان را به COVID-19 آلوده کنند.

11 شهریور 1399

گروسی در کنفرانس خبری: رایزنی ها با ایران به طور سازنده ادامه دارد

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با تکرار ادعای مبنی بر وجود فعالیت های هسته ای اعلام نشده از سوی ایران، گفت: رایزنی های سازنده با تهران درباره این فعالیت ها ادامه دارد.

7 شهریور 1399

کرونا راه را برای آینده بدون تماس هموار کرد، فناوری های بدون تماس در دوران پساکرونا

انتها قرنطینه و آغاز زندگی عادی در سراسر دنیا، باعث شده اتخاذ فناوری های بدون تماس در قالب کیوسک های دیجیتال، رابط های کاربری صوتی و سایر موارد مشابه، افزایش یابد.

3 شهریور 1399