همایشها و نمایشگاه ها

خرید آفتابگیر تبلیغاتی خودرو

یکی از آیتم های پرطرفدار در هدایای تبلیغاتی، آفتابگیر تبلیغاتی می باشد. آفتابگیر خودرو از وسایلی است که هر شخصی در ماشین خود به ویژه در فصل تابستان به آن احتیاج دارد و استفاده زیادی مخصوصا برای افرادی که پارکینگ مسقف ندارند، دارد.

29 مهر 1399

نمایشگاه هنری اکتبر 2021 در محوطه اهرام جیزه

نمایشگاهی با عنوان ابدیت اکنون است مجموعه ای از آثار هنرمندان مصری و بین المللی را در فلات جیزه به نمایش خواهد گذاشت.

28 مهر 1399

خبرنگاران رییس اتاق کرمان: بازرگانان کرمانی به تناسب بازارهای جدید افغانستان وارد عمل شوند

کرمان - خبرنگاران - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: بعضی باورهای اشتباه بازرگانان کرمانی نسبت به افغانستان باید تغییر یابد و به تناسب بازارهای جدید صادراتی وارد عمل شوند.

24 مهر 1399

تاکید شاه اردن بر ضرورت حمایت جامعه جهانی از لبنان

به گزارش خبرنگاران از النشره، عبدالله دوم پادشاه اردن در سخنانی در نشست بین المللی یاری کنندگان به لبنان که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید، گفت: انفجاری که در بندر بیروت رخ داد، هولناک بود.

9 مهر 1399

حیوانات خانگی ناقل ویروس کرونا نیستند

سازمان جهانی بهداشت در تازه ترین بیانیه خود گفت: شواهد کمی نشان می دهد که حیوانات خانگی می توانند انسان را به COVID-19 آلوده کنند.

11 شهریور 1399

گروسی در کنفرانس خبری: رایزنی ها با ایران به طور سازنده ادامه دارد

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با تکرار ادعای مبنی بر وجود فعالیت های هسته ای اعلام نشده از سوی ایران، گفت: رایزنی های سازنده با تهران درباره این فعالیت ها ادامه دارد.

7 شهریور 1399

کرونا راه را برای آینده بدون تماس هموار کرد، فناوری های بدون تماس در دوران پساکرونا

انتها قرنطینه و آغاز زندگی عادی در سراسر دنیا، باعث شده اتخاذ فناوری های بدون تماس در قالب کیوسک های دیجیتال، رابط های کاربری صوتی و سایر موارد مشابه، افزایش یابد.

3 شهریور 1399