تکلیف ساداتی نژاد به سرپرست سازمان تعاون روستایی

به گزارش آقای معلم، وزیر جهاد کشاورزی همزمان با انتصاب سرپرست سازمان تعاون روستایی، او را مکلف کرد که مقدمات تبدیل این سازمان به سازمان جهاد سازندگی را فراهم آورد.

تکلیف ساداتی نژاد به سرپرست سازمان تعاون روستایی

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی امروز حکم انتصاب اسماعیل قادری فر سرپرست مرکز تعاون روستایی ایران را را امضا و ابلاغ کرد.

از نکات قابل توجه در این نامه وظایف محول شده به قادری فر است به طوریکه در این نامه آمده که مقدمات لازم برای تبدیل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران به سازمان جهاد سازندگی کشور را با هماهنگی مراجع ذیربط قانونی انجام دهد.

متن این نامه به توضیح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر اسماعیل قادری فر

سلام علیکم

نظر به مراتب تعهد و شایستگی های علمی و عملی جنابعالی، به موجب این حکم سرپرست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران منصوب می شوید.

پیگیری مجدانه وظایف و امور محوله به ویژه توجه جدی به هوشمندسازی زنجیره های تامین و توزیع محصولات کشاورزی، تقویت صندلی و نقش اتحادیه ها، رسوخ نوآوری و فناوری در حوزه کشاورزی روستایی با رویکرد ارتقاء تاب آوری ملی روستا ها به اسم رکن زیربنایی اقتدار ملی و بعلاوه تمهید مقدمات لازم برای تبدیل این سازمان به سازمان جهاد کشاورزی کشور، با هماهنگی مراجع ذیربط قانونی، مورد انتظار است.

تعامل با سایر بخش ها و ارکان وزارت جهاد کشاورزی و کلیه ذینفعان کلیدی این حوزه در چارچوب برنامه ریزی تقدیمی اینجانب به مجلس شورای اسلامی و ریاست محترم جمهور، مورد تاکید است.

توفیق شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

سید جواد ساداتی نژاد

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 748

به "تکلیف ساداتی نژاد به سرپرست سازمان تعاون روستایی" امتیاز دهید

1 کاربر به "تکلیف ساداتی نژاد به سرپرست سازمان تعاون روستایی" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف ساداتی نژاد به سرپرست سازمان تعاون روستایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید