آذری: آقای مددی! شما باعث شکست استقلال شدید، مجیدی و فکری با نکونام رقابت زیرجلدی دارند

به گزارش آقای معلم، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان اعتقاد دارد دو سرمربی اخیر استقلال با جواد نکونام، رقابتی زیرپوستی دارند.

آذری: آقای مددی! شما باعث شکست استقلال شدید، مجیدی و فکری با نکونام رقابت زیرجلدی دارند

به گزارش خبرنگاران، سعید آذری درباره رد حکم محکومیتش توسط کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: پس از ارائه مستندات و آنالیز کمیته استیناف، این حکم بر اساس همان مواد مندرج در آیین نامه کمیته اخلاق و انضباطی لغو شد و نشان داد این حکم با من بمیرم و تو بمیری لغو نشده است.

وی با بیان اینکه فولاد از ابتدای بازی با استقلال کوشش کرد با استفاده از سیستم های مختلف، بازی را اداره کند و پیروز شود، توضیح داد: فولاد از ابتدای مسابقه جنگنده ظاهر شد. من درباره مسائل فنی صحبت نمی کنم و مربیان باید از عملکرد خود دفاع نمایند. فولاد در حدود 100 دقیقه زمان مسابقه، توان فنی داشت و پیروز شد. حساسیت های این مسابقه به رقابت زیرجلدی مربیانی که در استقلال بودند با نکونام برمی شود. سال گذشته این رقابت در مجیدی بود و سال جاری در فکری.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در ادامه اضافه کرد: تا آخرین لحظه انتخاب سرمربی محترم تیم استقلال، نکونام جزو گزینه های این باشگاه بود و با وجود اینکه او با فولاد قرارداد داشت، بارها با نکونام تماس گرفتند. این رقابت زیرجلدی به همین خاطر ایجاد شد و همه می خواهند ثابت نمایند این فزونی (نسبت به نکونام) وجود دارد. این موضوع روی استراتژی مربیان هم سایه انداخته و توان روانی (استقلال) را کاهش می دهد. دیدید در این مسابقه تمرکز آنها به هم خورد و شاهد صحنه های خوبی نبودیم.

آذری در خصوص بیانیه باشگاه فولاد خوزستان پس از بیانیه استقلال توضیح داد: پیش از این مسابقه، نکونام به من گفت باشگاه استقلال بیانیه ای درباره انتخاب زاهدی فرد به عنوان داور مسابقه صادر نموده که به اتفاقات ملاقات سال گذشته با سپاهان اشاره نموده بودند. او گفت استقلالی ها نگران هستند که زاهدی فرد اشتباهاتش را در این مسابقه تکرار کند، اما گفتم اجازه نمی دهم بیانیه ای صادر شود و نباید فشار را از قبل از مسابقه روی داور زیاد کنیم.

وی که با برنامه فوتبال برتر گفت وگو می کرد، درباره انتشار فیلمی از فحاشی محمود فکری اعلام نمود: بعد از بازی که بسیاری از عزیزان این فیلم را دیدند، موجی از اعتراضات در خوزستان و میان طرفداران فولاد ایجاد شد که ما را بر آن داشت تا محترمانه از حقوق قانونی خود استفاده کنیم. متن ما بیانیه نبود و فقط گفتیم با رفتار انجام شده، حق خود می دانیم که از فکری شکایت کنیم. مطمئنم فکری از این اتفاق متأسف بود.

بیانیه باشگاه استقلال نشان داد بیشتر به دنبال تسویه حساب شخصی با من بودند و الفاظ خوبی در آن نبود.، مدیرعامل باشگاه فولاد ضمن بیان این جمله توضیح داد: گفتند رأی آذری با رفاقت لغو شده و با این صحبت، ارکان انضباطی و اخلاق را زیر سؤال بردند. همچنین به مسائل دیگری اشاره شد که خوب نبود. شما نمی توانید اشتباهی را کتمان کنید و من اگر مدیر باشگاه بودم، از مخاطبان آن فیلم عذرخواهی می کردم. مطمئنم بسیاری از طرفداران استقلال هم از این فیلم متأسف شدند.

وی با اشاره به آشنایی خود با سرمربی استقلال گفت: 18 سال است که مدیر هستم و از زمانی که فکری، کاپیتان باتعصب استقلال بازی می کرد، او را می دیدم. در ملاقات فصل گذشته با نساجی با نتیجه 3 بر 2 شکست خوردیم، اما با فکری دست دادم و به او تبریک گفتم. این موضوع (فحاشی) برای من خوشایند نبود و خیلی ساده بود مدیران استقلال به جای نوشتن بیانیه علیه من، قضیه را با یک عذرخواهی کوچک جمع می کردند.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با اشاره به کناره گیری گرگ کلارک گفت: رئیس اتحادیه فوتبال انگلیس در مجلس این کشور، صحبت هایی درباره فوتبال بانوان و مردم رنگین پوست عنوان کرد که با وجود توهین آمیز نبودن این کلام، کناره گیری کرد. ما اینجا توهین شنیدیم، بعد اعلام کردیم کاش فکری کمی تفکر می کرد. پس از آن هم بدهکار شدیم و رفتار خوبی صورت نگرفت.

آذری در واکنش به صحبت های سرپرست باشگاه استقلال علیه خودش توضیح داد: آقای مددی! اینقدر استرس داشتید که فقط با دستمال کاغذی عرق خود را پاک می کردید! شما در جایگاهی نیستید که بگویید کمیته اخلاق چرا مرا محروم نموده است. شما فرهنگی هستید و سردبیر روزنامه خبر سیاسی بودید. صورت مسئله را پاک نکنید و بهتر است به الفاظ استفاده شده توسط فکری بپردازید. لازم نیست نگران تیم هایی باشید که به اهواز سفر می نمایند.

وی با بیان اینکه از سال 83 به مدیریت فوتبال آمده است و سابقه مشخصی دارد، اعلام نمود: محرومیت من به خاطر مصاحبه علیه بهاروند، طالقانی و اصفهانیان بود و شروع آن به سال 98 برمی گشت. شما درباره این رفتار غیراخلاقی سرمربی خود صحبت کنید و بدانید من مسائل فولاد را مدیریت می کنم. خود فکری از همه شما متأسف تر است و من هیچ تأسفی در گفتار و رفتار شما ندیدم. چهره شما فوق عصبانی بود و نتوانستید به خودتان مسلط باشید.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره درآمدی که در باشگاه ذوب آهن ایجاد نموده است، بیان نمود: آنالیز درآمد ایجاد شده در ذوب آهن در حوزه وظایف شما نیست. ما و استقلال باید در هفته سوم بازی کنیم و به نکونام اجازه ندادم صحبت کند تا قضیه را ختم به خیر کنیم. فکری تنها کسی است که درباره این مسئله صحبت ننموده است. آقای مددی که توهین به نوامیس ما را به کوه یخ تشبیه می نماید، بگوید توهین نماینده به مثابه چیست.

آذری با بیان اینکه توهین به اعضای تیم فولاد، توهین به خودش به شمار می رود، گفت: من از طرف شما در هفت بند عذرخواهی کردم و از اتفاقات هفته گذشته که تمرکز بازیکنان تان را به هم زد، اشتباه کادر فنی که دیاباته را 10 دقیقه از زمین بیرون نگه داشت و 10 نفره بازی کردن استقلال عذرخواهی کردم. این مسئله با یک عذرخواهی خیلی کوچک حل می شد و از شما به عنوان یک فرد فرهیخته و فرهنگی انتظار داشتم همان شب به جای نوشتن بیانیه عریض و طویل، یک خط از افرادی که مورد توهین قرار گرفتند، عذرخواهی می کردید تا اینقدر مضطرب نشوید.

وی با انتقاد از سرپرست باشگاه استقلال گفت: تازه متوجه شدم فکری چرا چنین توهین هایی نموده است. باشگاهی که چنین مدیری دارد و او به راحتی به عکاس ما می گوید آقای کارت به کارت، باید هم چنین اتفاقاتی در آن رقم بخورد. من اگر صحبتی درباره وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال، استقلال و پرسپولیس کردم، در واکنش نسبت به شخصیت حقیقی من بوده است. من بیانیه نویس نیستم و اگر پُست هایم را بخوانید، می بینید بیشتر آنها انگیزشی هستند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان اینکه مددی حاضر نیست مسئولیت توهین ناموسی سرمربی خود را بر عهده بگیرد و شهامت عذرخواهی ندارد، توضیح داد: صحبت هایی که می کنید، همان بیانیه است که مقابل شما گذاشتند و شما آن را می گویید. کسی که 18 سال در فوتبال مدیریت می نماید، همه عزیزان را می شناسد. شما فرافکن هستید و باید به جای مثنوی 70 مَن، عذرخواهی می کردید. مسعود اکبری (عکاس فولاد) عکاس رسمی فولاد است و سازمان لیگ برای او کارت صادر نموده است.

آذری با دفاع از عکاس تیم فولاد خوزستان اعلام نمود: اگر او مسئله ای داشت، با استعلام کمیته اخلاق نمی توانست فعالیت کند، اما اکبری را به جاسوسی متهم می کنید. اگر تمام هنری که امشب رو کردید روی تیم خودتان می گذاشتید، هفته گذشته آن آبروریزی را در تلویزیون نمی کردید. یک موبایل در دست شماست و به دنبال صدا ضبط کردن هستید. شما از دوشنبه هفته گذشته و با دعواهای مدیریتی خود باعث شکست استقلال شدید. از جانب شما، از خانواده بچه هایی که به آنها توهین شده است، عذرخواهی می کنم و امیدوارم سه چهار پیچ گنده از این کوه یخ نصیب تان شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 278

به "آذری: آقای مددی! شما باعث شکست استقلال شدید، مجیدی و فکری با نکونام رقابت زیرجلدی دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: آقای مددی! شما باعث شکست استقلال شدید، مجیدی و فکری با نکونام رقابت زیرجلدی دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید