پیداشدن نوزاد در کنار سطل آشغال خیابان!

به گزارش آقای معلم، نوزاد تازه متولد شده ای که در میان بوته های نزدیک به سطل آشغال خیابان رها شده بود به طرزی معجزه آسا نجات یافت.

پیداشدن نوزاد در کنار سطل آشغال خیابان!

به گزارش خبرنگار، نوزاد تازه متولد شده ای که تنها چند ساعت پس از تولدش در خیابان رها شده بود پیدا شد. والدین نوزاد پس از تولدش هنگامی که متوجه شدند فرزند آن ها دختر است آن را در میان بوته های نزدیک به سطل آشغال خیابان رها کرده بودند. یک رفتگر خیابانی حین تمیزکردن خیابان متوجه این کودک شد و بلافاصله با پلیس تماس گرفت. پلیس به همراه اورژانس پزشکی در محل حادثه حاضر و این کودک پس از آزمایشات اولیه پزشکی به بیمارستان منتقل شد.

در ویدئویی که منتشر شده است ماموران پلیس را که در محل پیداشدن کودک حضور دارند نشان می دهد. در صحنه دیگر این کودک در آغوش پرستار بیمارستان دیده می شود. این اتفاق در شهر دونگوان واقع در استان گوانگ دونگ در جنوب چین رخ داد. پلیس در تاریخ 2 آگوست پدر و مادر این کودک را شناسایی و آن ها را بازداشت کرد.

  • بازی با مرگ موتورسوار با انجام یک سبقت غیرمجاز!

والدین این کودک پس از شناسایی شدن به پلیس گفتند از آنجایی که آن ها دارای دو دختر بودند انتظار داشتند تا فرزند سوم آن ها پسر باشد. آن ها گفتند پس از آنکه متوجه شدند فرزند سومشان نیز دختر است تصمم گرفتند آن را در خیابان رها کنند. این کودک در تاریخ 29 جولای در آپارتمان اجاره ای پدر و مادرش به دنیا آمده بود. لی، مادر 21 ساله این کودک گفت او و شوهرش پس از تولد فرزندشان بسیار ناامید و سرخورده شده بودند. ژانگ، پدر 24 ساله این کودک نیز به پلیس گفت آرزو داشت تا فرزند سوم او و همسرش یک پسر باشد.

گفتنی است؛ این کودک پس از ترخیص از بیمارستان به یک پرورشگاه کودک تحویل داده شده است. همچنین بنا به گزارش رسانه های چین والدین این کودک در صورت محاکمه در دادگاه حداکثر به 5 سال زندان محکوم خواهند شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 109

به "پیداشدن نوزاد در کنار سطل آشغال خیابان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیداشدن نوزاد در کنار سطل آشغال خیابان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید