سیدجلال حسینی: برای تیم ملی غیرممکنی وجود ندارد، مطمئنم با صعود به کارشان خاتمه می دهند

به گزارش آقای معلم، کاپیتان اسبق تیم ملی مدعی است که بازیکنان تیم ملی قادر خواهند بود به کارشان در بحرین با صعود به مرحله بعدی انتها دهند.

سیدجلال حسینی: برای تیم ملی غیرممکنی وجود ندارد، مطمئنم با صعود به کارشان خاتمه می دهند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سیدجلال حسینی مدافع سابق تیم ملی در آستانه ملاقات ایران مقابل هنگ کنگ درباره شرایط این تیم گفت: در وهله اول باید بگویم که برترین آرزوها را برای تیم ملی و تک تک بازیکنان شایسته آن دارم. تیمی که اکنون تمام نگاه ها به آن است تا اتفاقات گذشته را فراموش نموده و یک موفقیت عظیم را از آن خود و تمامی طرفداران فوتبال کند. نباید به گذشته نگاه کرد و اکنون باید با تمام تمرکز و توان برای دستیابی به نتیجه کوشش نمایند. تمامی بازیکنان تیم ملی از این توانایی برخوردار هستند و شایستگی آنها پیروزی و در نهایت حضور در مرحله بعدی رقابت هاست.

مدافع باتجربه پرسپولیس درباره کار سخت تیم ملی و شرایط جدول گفت: برای تیم ملی هیچ غیرممکنی وجود ندارد. مطمئنا آنها با دریافت مجوز صعود به کار خودشان خاتمه خواهند داد. البته باید پذیرفت کار سختی پیش رو بازیکنان و کادرفنی واقع شده است اما باید بدون توجه به جدول به این موضوع توجه کرد که از حیث کیفیت و اعتبار بازیکنان باارزشی در اختیار داریم که با دیگر تیم های گروه متمایز هستند. آنها باید در طول بازی هم این تفاوت را نشان دهند.

سیدجلال حسینی درباره حضور در بحرین و از دست رفتن میزبانی گفت: الان وقت صحبت کردن درباره این موضوع نیست و هیچ دردی را دوا نمی کند. ما سه میزبانی خودمان را از دست دادیم و مطمئنا تأثیرگذار خواهد بود اما همانطور که گفتم بازیکنان ما قادر خواهند بود فارغ از تمامی این بی مهری ها به لطف تجربه، کیفیت و انگیزه خود یک اتفاق عظیم را برای دستیابی به امتیاز صعود شکل دهند.

وی ادامه داد: طی فصول اخیر تیم های باشگاهی ما خصوصا پرسپولیس میزبانی های زیادی را از دست داده و علیرغم سخت شدن اوضاع اما توانسته ایم به نتایج خوبی دست پیدا کنیم. من کاملا به کسب نتیجه تیم ملی امیدوارم.

کاپیتان پرسپولیس درباره بازی با هنگ کنگ هم گفت: در بازی رفت هم حریف سرسختی نشان داده اند و نباید آنها را آسان گرفت. بازی اول و بعد از مدت ها در یک رقابت رسمی شاید کار کمی سخت باشد. اما این بازی می تواند یک برد روحیه بخش تلقی گردد و امیدوارم شاهد یک نمایش دیدنی و در نهایت برد برای تیم ملی کشورمان باشیم. جوانان و باتجربه های خوبی داریم که از نظر ابزاری شرایط خوبی برای کادرفنی محسوب می شوند و بار دیگر ضمن آرزوی موفقیت برای تک تک آنها، امیدوار به صعود از این مرحله هستم.

ورزش3

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 669

به "سیدجلال حسینی: برای تیم ملی غیرممکنی وجود ندارد، مطمئنم با صعود به کارشان خاتمه می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدجلال حسینی: برای تیم ملی غیرممکنی وجود ندارد، مطمئنم با صعود به کارشان خاتمه می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید