درباره مدیریت بازار بورس حرف های زیادی داریم، وزیر باید به مجلس گزارش دهد

به گزارش آقای معلم، حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید نمود: ما در زمینه مدیریت بازار بورس و عبور از قوانین بازار حرف های زیادی داریم، اما به دلیل این که بورس دچار تحریک نشود این موارد را مطرح نمی کنیم.

درباره مدیریت بازار بورس حرف های زیادی داریم، وزیر باید به مجلس گزارش دهد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، حمیدرضا حاجی بابایی در ارزیابی خود از شرایط فعلی بازار سرمایه در کشور گفت: وزیر اقتصاد و امور دارایی باید درباره شرایط فعلی بازار سرمایه به مجلس گزارش داده و بگوید که آیا از بحران های ایجاد شده در شهریور ماه امسال اطلاع داشته است و یا خیر؟

وی تاکید نمود: اگر وزیر اقتصاد از شرایط بازار سرمایه در شهریورماه اطلاع نداشت باید پاسخ دهد این چه نوع مدیریتی است که اعمال می گردد و اگر اطلاع داشته چرا جلوی مسائل بازار سرمایه را سد نکرده است.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: وزیر اقتصاد و امور دارایی باید بگوید که از این به بعد چه برنامه ای برای بازار سرمایه دارد لذا دژپسند باید تعیین کند که وضع کارگزاری های بورس چگونه است.

این نماینده مجلس توضیح داد: همچنین وزیر اقتصاد و امور دارایی باید تعیین کند که کارگزارانی که در بورس فعالیت می نمایند متعلق به کجا و چه شرکت هایی هستند.

حاجی بابایی تاکید نمود: در واقع ما در مدیریت بازار بورس و عبور از قوانین بازار حرف های زیادی داریم، اما به دلایلی که بورس دچار تحریک نگردد این موارد را مطرح نمی کنیم، اما این بدین معنا نیست که ما از بورس راضی باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 273

به "درباره مدیریت بازار بورس حرف های زیادی داریم، وزیر باید به مجلس گزارش دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درباره مدیریت بازار بورس حرف های زیادی داریم، وزیر باید به مجلس گزارش دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید