حزب کار برای ورود به انتخابات منتظر نظر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است

به گزارش آقای معلم، سخنگوی حزب اسلامی کار گفت: بعد از تعیین شدن نظر نهایی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات نظر خود برای انتخابات 1400 را اعلام می کنیم.

حزب کار برای ورود به انتخابات منتظر نظر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است

محمد نیشابوری در گفت و گو با خبرنگاران، در پاسخ به این پرسش که آخرین تحولات انتخاباتی در حزب اسلامی کار چیست، اظهار کرد: با توجه به اینکه حزب ما همراه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است؛ قطعا در دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستای پیش رو با این شورا کمال همکاری را خواهیم داشت.

وی ادامه داد: در این دوماه گذشته شورا هماهنگی برنامه ها و راهبردهای کلان جبهه اصلاحات را آنالیز کرد و امیدواریم تا اواخر آذر ماه به جمع بندی نهایی برسد. تا استراتژی و راهبردهای آنالیز شده از این مجموعه تایید نهایی و اعلام نگردد، حزب ما به شکل رسمی وارد اتخابات نمی گردد.

این فعال سیاسی خاطر نشان کرد: البته شورای مرکزی و شورای سیاسی حزب اسلامی کار موضوع انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا را در جلسات خود در دستور کار قرار داده است. امیدواریم شورای هماهنگی نتیجه نهایی را به همه احزاب عضو زودتر اعلام کند تا برنامه هایمان معین گردد. ما نیز به عنوان حزب عضو نظراتمان را به این شورا ابلاغ نموده ایم .

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 306

به "حزب کار برای ورود به انتخابات منتظر نظر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حزب کار برای ورود به انتخابات منتظر نظر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید