پزشک مارادونا به او توهین کرد؟

به گزارش آقای معلم، پایگاه خبری اینفوبائه آرژانتین در گزارشی اختصاصی مدعی شد که به فایل صوتی مکالمات و متن پیغام های ردوبدل شدن میان لئوپولدو لوکه پزشک شخصی دیه گو مارادونا که یک جراح مغز و اعصاب است با چند فرد دیگر و پیغام های متنی ارسال شده از سوی روانپزشک او، فردی به نام آگوستینا کوساچوف دسترسی پیدا نموده، که این مکالمه و پیغام ها مربوط به لحظاتی پس از درگذشت مارادونا در تاریخ پنجم نوامبر سال 2020 است.

پزشک مارادونا به او توهین کرد؟

طبق ادعای سایت اینفوبائه، پس از آنکه پزشکان مستقر در منزل شخصی مارادونا در منطقه سن آندرس دتیگره شهر بوئنوس آیرس آرژانتین متوجه توقف نبض و تنفس او می شوند و نیروهای اورژانس برای احیای اسطوره آلبی سلسته بر بالین وی حاضر می شوند - و البته کوشش شان برای احیای او نافرجام می ماند - لوکه که ظاهراً به وسیله رسانه ها از مرگ مارادونا آگاه شده بوده در جهت منزل اسطوره فوتبال آرژانتین با یکی از همکارانش تماس تلفنی برقرار می نماید و به او می گوید: سخت نگیر. من الان در بزرگراه هستم. انگار (مارادونا) مرده است. گزارش شده که او مرده است. منطقه باریو سن آندرس، بیا به آنجا و بعد به سانتا ماریا دتیگره. وارد آن خیابان که شدی بیا تا به خیابان ایتالیا برسی. همانجاست. من الان برایت موقعیت منطقه (لوکیشن) را می فرستم.

نکته باورنکردنی اما آرامشی عجیبی است که لوکه در واکنش به پیغام ارسالی از سوی یکی دیگر از همکارانش دریافت می نماید، پیغامی که در آن تصویری از صفحه تلویزیون در حال پخش خبر مرگ درگذشت مارادونا ارسال شده است.

لوکه در واکنش به این پیغام می گوید: بله احمق، انگار او ایست قلبی نموده است و جان مردک خپل دارد درمی آید. نمی دانم چه کار نموده است. دارم می روم آنجا ببینم چه شده است.

در همین حال اینفوبائه پیغام های متنی و صوتی آگوستینا کوساچوف که برای لوکه ارسال و در آن شرح ماوقع برای او شرح داده شده را هم فاش نموده است به شرح زیر است:

کوساچوف: الان پزشکان اورژانس (آمبولانس) بالای سر او (مارادونا) هستند و دارند عملیات احیا را انجام می دهند. ما خودمان هم داشتیم 10، 15 دقیقه ای این کار را انجام می دادیم، چون آمبولانس هنوز نرسیده بود. وقتی داخل اتاق رفتیم دیدیم بدنش سرد، سرد است و نبض هم ندارد. به همین دلیل من، پرستار و آشپز آغاز به انجام عملیات احیا کردیم و کم و بیش 10 دقیقه این کار را انجام دادیم و به نظرم کمی هم پیروز شدیم. بعد هم آمبولاس رسید و الان آنها دارند عملیات احیا را ادامه می دهند. آنها به ما نمی گویند که شرایطش چگونه است. من از اتاق خارج شده ام و آنها هم چیزی به من نمی گویند.

لوکه: همین است. ما هر کاری را که می بایست انجام دهیم، انجام دادیم آگوستینا. خانواده اش از همه چیز آگاه بودند و با همه ما تماس داشتند. شرایط بیمارانی مانند او خیلی سخت است. تنها چیزی که از تو می خواهم این است که هر وقت آنها از آنجا رفتند به من اطلاع بدهی و ببینی که کجا می فرایند تا من هم مستقیماً به همانجا بروم. ممکن است همانجا کوشش نمایند که او را زنده نگه دارند، چون شرایطش پیچیده است و شاید نتواند در حین انتقال به بیمارستان دوام بیاورد.

لوکه که پزشک شخصی مارادونا بود یکی از افرادی است که در بازرسی مربوط به پفراینده مرگ اسطوره فوتبال آرژانتین، تحت بازپرسی قرار گرفته است و اخیراً هم نیروهای پلیس به مطب و منزل وی رفتند تا مدارک و سرنخ هایی مربوط به فرضیه اهمال پزشکان در مرگ کاپیتان سابق آلبی سلسته را به دست آورند. از این رو با انتشار مدارک جدید، محتمل است که او و کوساچوف هر دو به دادگاه احضار شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 405

به "پزشک مارادونا به او توهین کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشک مارادونا به او توهین کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید