هندبال کرمانشاه از دیرباز در کشور زبانزد است

به گزارش آقای معلم، مدیر آقایان باشگاه هندبال 74 گفت : پس از مدت ها و به همت باشگاه هندبال 74 کرمانشاه میخواهیم نماینده شایسته ای برای استان در لیگ دسته اول کشور باشیم.

هندبال کرمانشاه از دیرباز در کشور زبانزد است

به گزارش خبرنگاران از کرمانشاه، صفری مدیر آقایان باشگاه هندبال 74 گفت : با رایزنی های انجام شده مقرر شد باشگاه هندبال74 به عنوان کننده کرمانشاه در مسابقات دسته اول باشگاه های کشور شرکت کند.

او گفت : در دوماه گذشته سعی کردیم با اعلام فراخوان به تمامی شهرستان های استان بازیکنان واجد شرایط را جهت شرکت مسابقات شناسایی کنیم و با انجام تمرینات منسجم رفته رفته بازیکنان را به مرز آمادگی برسانیم.

صفری افزود: فلسفه باشگاه ما به کار گیری تمامی پتانسیل های هندبال در استان کرمانشاه و پرورش استعداد های کشف نشده در هندبال پایه استان خواهد بود تا در سال های آینده نظاره گر این باشیم باشگاه با تمامی بازیکنان آکادمی خود در مسابقات رده های سنی مختلف شرکت کند و پس از یکی دوسال تیمداری از عرصه مسابقات محو نشود.

صفری ادامه داد: طی نامه ابلاغی فدراسیون مسابقات هندبال لیگ دسته اول کشور با حضور بیست تیم در دهه اول آذر ماه آغاز و در دو دور و به صورت متمرکز برگزار خواهد شد و ما سعی کرده ایم تا با جذب بازیکنان بومی خود از سراسر استان تیم را آماده حضوری مقتدرانه در مسابقات کنیم.

پروین احمدیان مدیرعامل و موسس باشگاه 74 گفت: حدود دو سال از تاسیس باشگاه هندبال 74 می گذرد و باشگاه ما تنها باشگاه فعال کرمانشاه در دو رده آقایان و بانوان است که با یاری مسئولان ورزش استان، بخش های خصوصی و دولتی میتوانیم از پتانسیل بومی موجود در استان نهایت استفاده را داشته و شاهد شکوفایی مجدد ورزش پر هیجان هندبال در تمامی رده ها باشیم.

احمدیان از تمامی مسئولان دولتی، خصوصی، خیرین، کنندگان محترم مجلس و شورای شهر و تمامی دوستداران ورزش کرمانشاه درخواست کرد با توجه ویژه به اینکه تیم تمامی عوامل و بازیکنان آن از جوانان شایسته این شهر و دیار تشکیل شده اند حمایت کنند تا هم به وظیفه اجتماعی خود در قبال شهرمان عمل کرده و هم نقش کوچکی در تزریق شادی و شور نشاط در جوانان ورزشکار کرمانشاه داشته باشیم .

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 24 آذر 1400 بروزرسانی: 24 آذر 1400 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 832

به "هندبال کرمانشاه از دیرباز در کشور زبانزد است" امتیاز دهید

1 کاربر به "هندبال کرمانشاه از دیرباز در کشور زبانزد است" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هندبال کرمانشاه از دیرباز در کشور زبانزد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید