مقاله: آشنایی با فستیوال های ایتالیا

به گزارش آقای معلم، در چند سال اخیر کارناوال ها نیز در ایتالیا احیا شده اند؛ اگر چه که به اندازه گذشته تنها شادی و تفریح خالص نیستند و با جوی مجلل همراه با لباس های فاخر و ماسک های دست ساز جایگزین شده اند. مهم ترین مکان ها برای این مراسم، ونیز، Viareggio در توسکانی و Acireale در سیسیل هستند. بیشتر فستیوال ها بزرگداشت سنت های محلی هستند. مسابقات قرون وسطایی مانند مسابقه اسب سواری در سیه نا بین گروه های شرکت کننده بسیار محبوب بوده در حالی که در شهرهای دیگر مسابقاتی مانند تیر و کمان و دوئل شوالیه ها روی اسب متداولند.

مقاله: آشنایی با فستیوال های ایتالیا

اگر چه فستیوال Epiphany و Befana امروزه به عنوان یک جشن ملی شناخته می شود، با این حال هیچ جا غیر از رم نمی توانید روح این فستیوال را درک کنید. بر اساس سنت های مسیحیت این فستیوال در روز دوازدهم کریسمس، وقتی که بچه ها آمدن ساحره مقدس Befana را جشن می گیرند برگزار می شود. در واتیکان این فستیوال حال و هوای دیگری دارد. هزاران نفر با لباس های قرون وسطایی در خیابان ها حاضر شده و به سمت واتیکان حرکت می کنند. این فستیوال یکی از مهمترین فستیوال های ایتالیا است.

فستیوال های مربوط به غذا کمتر در چشم هستند، ولی لذت حضور در آنها کمتر از بقیه نخواهد بود. معمولا این مراسم همراه با رقص های سنتی، اجراهای گروه های موسیقی و آتش بازی های پر سر و صدا همراه است. صدها فستیوال غذا در ایتالیا وجود دارد و هر منطقه جشن مختص به خودش را دارد. در تابستان و پاییز اگر در تور ایتالیا بودید به دفاتر توریستی سر بزنید و اطلاعات این فستیوال ها را از آن ها بگیرید.

منبع مقاله: آشنایی با فستیوال های ایتالیا

انتشار: 14 آبان 1400 بروزرسانی: 14 آبان 1400 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 791

به "مقاله: آشنایی با فستیوال های ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آشنایی با فستیوال های ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید