خودرو

خرید آفتابگیر تبلیغاتی خودرو

یکی از آیتم های پرطرفدار در هدایای تبلیغاتی، آفتابگیر تبلیغاتی می باشد. آفتابگیر خودرو از وسایلی است که هر شخصی در ماشین خود به ویژه در فصل تابستان به آن احتیاج دارد و استفاده زیادی مخصوصا برای افرادی که پارکینگ مسقف ندارند، دارد.

29 مهر 1399

سورپرایز معترضان برای لوکاشنکو: تولدت مبارک، وطن فروش، عکس

ایسنا نوشت: هم زمان با ادامه فشار معترضان بر رئیس جمهوری بلاروس برای کناره گیری از قدرت، بسیاری از مردم این کشور در نزدیکی محل سکونت رهبر بلاروس تجمع نموده، پرچم سفید و سرخ اپوزیسیون را در دست گرفته و شعار تولدت مبارک، وطن فروش سر دادند و در نهایت به صورت...

24 مهر 1399

نوستالژی با طعم فرانسه؛ خداحافظ جناب پژو 405

خبرنگاران: پژو 405 نه به اندازه پیکان، اما جایی نزدیک به آن ایستاده، نزدیک از حیث نوستالژی، خودرویی که روزی نماد تمکن طبقه متوسط بود و حالا به سرانجام رسیده، مطلبی درباره 405 خاطره انگیز و جانشین احتمالی اش.

16 مهر 1399

جزییاتی از فراوری محصولات جدید شرکت سایپا، طراحی یک مگاپلتفرم در دستور کار

خبرنگاران : سایپا اعلام نمود که این گروه خودروسازی محصولات جدید خود را روی پلتفرم های اختصاصی، استاندارد و به روز فراوری خواهد نمود، به گونه ای که این محصولات توانایی دریافت مجوزهای استانداردهای اروپایی از جمله یورو...

14 مهر 1399

حدادی فر: مردم این قدر مشکل دارند که دیگر فوتبال برای شان جذاب نیست، عذرخواهی یا محرومیت داور چه دردی را دوا می کند؟!

قاسم حدادی فر کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن تأکید کرد اگر داور بازی تیمش برابر ماشین سازی محروم هم شود چیزی برای ذوبی ها تغییر نخواهد کرد.

23 شهریور 1399

تارتار: بعضی مربیان جان انسان ها را فدای 3 امتیاز تیم شان نکنند، برای شادی طرفداران مان بازی کردیم

مهدی تارتار تأکید کرد که بعضی مربیان نباید برای کسب سه امتیاز یک بازی، با بازی دادن به بازیکنان کرونایی جان انسان ها را به خطر بیاندازند.

10 شهریور 1399

نقشه گانگستری برای ربودن مرد بیلیاردباز!

مرد بیلیاردباز که در یک نقشه گانگستری از سوی چند مأمورنما ربوده شده بود، با تشریح جزئیات آدم ربایی خواهان مجازات دو نفر از متهمان شد.

6 شهریور 1399

کرونا راه را برای آینده بدون تماس هموار کرد، فناوری های بدون تماس در دوران پساکرونا

انتها قرنطینه و آغاز زندگی عادی در سراسر دنیا، باعث شده اتخاذ فناوری های بدون تماس در قالب کیوسک های دیجیتال، رابط های کاربری صوتی و سایر موارد مشابه، افزایش یابد.

3 شهریور 1399

مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی مانع افزایش مبتلایان در موج دوم بیماری کرونا شوند

خبرنگاران/کردستان استاندار کردستان گفت: مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مانع ازافزایش تعداد مبتلایان در موج دوم بیماری کرونا در استان شوند.

26 مرداد 1399

برداشت بیش از هزار تن بادام کوهی از جنگل های جنوب کرمان

رییس اداره جنگلداری منابع طبیعی جنوب استان کرمان از برداشت هزار تن بادام کوهی از 250 هزار هکتار جنگل های جنوب استان کرمان اطلاع داد.

26 مرداد 1399