فیلم ساز ایرانی عضو ثابت داوری و سفیر جشنواره فیلم در آمریکا

به گزارش آقای معلم، تهران (پانا) - جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دروازه دیجیتال آتلانتا در ایالت جورجیا در کشور آمریکا، حبیب باوی ساجد را به عنوان تنها نماینده سینمای ایران، عضو ثابت داوری و سفیر این رویداد سینمایی معرفی کرد.

فیلم ساز ایرانی عضو ثابت داوری و سفیر جشنواره فیلم در آمریکا

به علت شیوع ویروس کشنده کرونا وگسترش جهانی آن، جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دروازه دیجیتال آتلانتا در کنار بخش فیلم، هنرهای تجسمی، عکس و هنرهای نمایشی را هم به صورت آنلاین و رقابتی قضاوت می کند.

حبیب باوی ساجد، فیلم ساز و داستان نویس، عضو انجمن مستندسازان سینمای ایران، عضو انجمن مستندسازان اروپا edn، عضو ثابت انتخاب و گزینش جشنواره بین المللی فیلم البوابه در الجزائر، در کنار سینماگرانی از نیوزلند، مراکش، الجزائر، اقلیم کردستان عراق و آمریکا، تنها نماینده سینمای ایران در جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دروازه دیجیتال آتلانتا در ترکیب اعضای داوری قرار گرفته است.

انجمن فیلم سازان آتلانتا، همچنین رسماً عضویت افتخاری این فیلم ساز ایرانی را گفت.

انجمن فیلم سازان آتلانتا در تلاش است برای حمایت از پروژه های مستقل، هنرمندان و جوامع کم برخوردار که دسترسی به آموزش و صنعت ارتباطات ندارند، حمایت مالی و مشارکت در دسترسی به تجهیزات فیلم و همچنین مشاوره ارائه دهد.

طبق برنامه ریزی اجرا شده، جوایز بخش فیلم کوتاه جشنواره دروازه دیجیتال آتلانتا در آوریل 2021 (فروردین / اردبیهشت ماه 1400) به برندگان بخش های مختلف اعطا می شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 212

به "فیلم ساز ایرانی عضو ثابت داوری و سفیر جشنواره فیلم در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم ساز ایرانی عضو ثابت داوری و سفیر جشنواره فیلم در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید