شرایط دریافت تسهیلات برای 45 تماشاخانه خصوصی اعلام شد

به گزارش آقای معلم، خبرگزاری خبرنگاران-مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از معرفی 45 تماشاخانه بخش خصوصی به بانک عامل برای دریافت تسهیلات کارآفرینی و جبران بخشی از خسارت های دوران کرونا خبر داد.

شرایط دریافت تسهیلات برای 45 تماشاخانه خصوصی اعلام شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، سیدحسین سیدزاده مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: در سال 99 برای جبران بخشی از خسارت های دوران کرونا، 45 تماشاخانه بخش خصوصی برای دریافت تسهیلات کارآفرینی به بانک عامل معرفی شدند.

وی اضافه کرد: در پی شیوع ویروس کرونا و اجرای محدودیت های مصوب ستاد بحران کرونا، اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه با مسائل بسیاری به دلیل توقف فعالیت های فرهنگی و هنری روبرو شدند. این در حالی است که شیوع ویروس کرونا و تداوم آن ضربه سنگینی به پیکره حوزه نمایشی وارد کرد.

بر همین اساس ارائه تسهیلات با نرخ سود 4 درصد از سوی صندوق اعتباری هنر به تماشاخانه های بخش خصوصی، راهکاری از سوی صندوق اعتباری هنر برای کاهش آسیب های کرونایی در کنار دیگر اقدامات حمایتی در این حوزه بوده است.

وی مطرح نمود: در سال گذشته 45 تماشاخانه از سوی صندوق اعتباری هنر برای دریافت وام قرض الحسنه به بانک عامل معرفی شدند که تعدادی از تماشاخانه های معرفی شده به دلیل عدم مراجعه و یا ارائه مدارک ناقص پیروز به اخذ تسهیلات نشدند.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در سرانجام با اشاره به فرصت دوباره به تماشاخانه ها برای دریافت تسهیلات کرونایی گفت: طی ارزیابی آخرین شرایط پرداخت تسهیلات به تماشاخانه ها در سال 99 تصمیم گرفته شد فرصتی دوباره برای تماشاخانه هایی که به دلیل عدم ارائه مستندات در فرصت اعلام شده پیروز به دریافت تسهیلات نشده اند، فراهم شود از این رو متقاضیان می توانند با هماهنگی صندوق اعتباری هنر ضمن مراجعه به بانک عامل نسبت به دریافت تسهیلات در مهلت مشخص شده اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1400 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 543

به "شرایط دریافت تسهیلات برای 45 تماشاخانه خصوصی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط دریافت تسهیلات برای 45 تماشاخانه خصوصی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید