سرمربی پرسپولیس علیه حامد لک؛ کار او درست نبود

به گزارش آقای معلم، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر تراکتور در هفته بیست و نهم لیگ برتر گفت: قبل از هر چیز رعایت پروتکل ها را فراموش نکنیم. بازی خیلی حساسی در پیش داریم. ما مقابل تیمی بازی داریم که انگیزه کسب سهمیه آسیایی را دارد. با توجه به تغییراتی که در کادر فنی داشتند فرایند خوبی به دست آوردند و فوتبال خوبی در چند بازی قبل ارائه کردند. فکر می کنم تجربه بالای کریمی به تیم تراکتور کمک کرد.

سرمربی پرسپولیس علیه حامد لک؛ کار او درست نبود

وی اضافه کرد: به هر حال ما هم انگیزه ای متفاوت داریم و می خواهیم قهرمان شویم. تیم ما هم آماده است تا بازی خوبی انجام دهد. تمرین ما هم بیشتر ریکاوری بوده است و فقط روز گذشته یک تمرین میانه انجام دادیم. می دانیم همه هواداران چشم انتظار یک نتیجه خوب و یک برد خوب هستند. ما برای آنها می جنگیم. برای رسیدن به برد باید انرژی خوبی بگذاریم و تمرکز خوبی داشته باشیم تا بتوانیم تاکتیک مان را در زمین پیاده کنیم. امیدوارم بازی خوبی باشد و نتیجه هم به نفع ما رقم بخورد. انگیزه ها زیاد و فرق دارد و فکر می کنم تقابل این انگیزه ها باعث یک بازی خوب می گردد. تراکتور تیم فنی و خوبی است و ما هم نشان دادیم تیمی فنی و خوب هستیم. فکر می کنم فردا شاهد یک بازی خوب تاکتیکی از هر دو تیم باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شانس بالای تیمش برای قهرمانی در لیگ برتر گفت: راه و هدف ما مشخص است. ما دو بازی تا قهرمانی در پیش داریم. به بچه ها هم گفتم به نتایج تیم های دیگر توجه نداریم و تمرکزمان روی بازی خودمان خصوصاً بازی فردا باید باشد. سرنوشت قهرمانی دست خومان است و عملکرد خودمان باعث قهرمانی می گردد. باید عملکرد و تمرکز خوبی داشته باشیم و بازی خوبی انجام دهیم.

گل محمدی در مورد اینکه آیا باز هم در خط حمله تیمش تغییراتی ایجاد خواهد داد یا خیر، گفت: راجع به تغییرات نمی توانم در نشست صحبت کنم. فردا باید منتظر باشیم و ببینیم چه اتفاقاتی می افتد، ولی هر کدام از مهاجمان ما که بازی کردند نشان دادند انگیزه بالایی دارند و عملکرد خیلی خوبی داشتند.

وی در مورد حاشیه هایی که پیرامون حامد لک به وجود آمده است، گفت: از دید من هم حرکت لک ناپسند بود و آن را تأیید نمی کنم، ولی می خواهم این حرکت بررسی گردد که چرا توپ جمع کن حریف پشت تور دروازه ما ایستاده و فحاشی کرده است و چرا چند دوربین زوم کرده بودند تا از حرکات احتمالی لک فیلمبرداری کنند؟ اینها باید بررسی گردد. در عین حال باید بگویم قطعاً کار حامد لک خوب نبود و کمیته انضباطی باشگاه هم به آن واکنش نشان خواهد داد ولی با بررسی همه جوانب و دلیل این حرکت. اینکه چرا حامد را تحریک کردند تا این کار را انجام دهد. به نظرم این موضوع یک بررسی کامل و جامع نیاز دارد.

گل محمدی در مورد مصدومیت کامیابی نیا هم توضیح داد: کمال با توجه به مصدومیتی که بعد از بازی های آسیایی برای او به وجود آمد، دوران درمانش طول کشید و قطعاً به دو بازی آینده هم نخواهد رسید. برای من ثابت شده است که کامیابی نیا چقدر به ما کمک کرد و در روزهایی که دفاع وسط هم نداشتیم در این پست برای ما بازی کرد. او خیلی کمک حال ما بود و هیچ وقت زحماتش را فراموش نمی کنیم.

شایعاتی پیرامون جدایی بعضی بازیکنان از جمله علی شجاعی در سرانجام فصل مطرح می گردد.، وی در واکنش به طرح این سؤال گفت: این ها سؤالاتی نیست که در کنفرانس جواب بدهیم. این مسائل به سرانجامی فصل باز می گردد و الان هیچ چیز مشخص نیست. باید تمرکزمان روی دو بازی آینده باشد و در مورد نقل وانتقالات ان شاءالله بعد از قهرمانی و سرانجام فصل می گردد می توان صحبت کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که دلیل نیمکت نشینی سیدجلال حسینی چیست؟، نام کرد: سیدجلال حسینی یک مشکل مصدومیت داشت و خدا را شکر در چند روز اخیر خوب شده است و مسئله ای از این بابت ندارد. یکی از ارکان تیم ما سید جلال حسینی است و ما از وجود ایشان خوشحالیم. با توجه به سن و سالی که داشت امسال خیلی خوب برای ما بازی کرد و چند گل سه امتیازی زد. او یکی از ستو ن های تیم ماست و بدون سیدجلال و بازیکنان باتجربه ای مان شاید نمی توانستیم به این مرحله برسیم. آنهم با توجه به همه مسائلی که از ابتدای فصل تا الان داشتیم. ما الان وارد پانزدهمین ماه فوتبالی شدیم که واقعاً عجیب است. ما برای بعضی از بچه ها دو بار جشن تولد گرفتیم!

وی ادامه داد: مـتأسفانه فرسایشی بودن لیگ خیلی سخت بود، ولی بازیکنان باتجربه ما هم به بازیکنان انگیزه دادند و هم خودشان عملکرد خوبی داشتند. با تمام مسائلی که داشتیم، الان هم درباره ایجاد انگیزه از سوی باشگاه خیلی ضعیف عمل می گردد. شاید جای صحبت کردن درباره این مسائل نباشد، ولی یک میزان در بحث های مالی و پاداشی هم باشگاه خیلی ضعیف عمل کرده است. می دانم مسائل زیادی هم دارند، ولی از زیر سنگ هم شده باشد باید برای این دو بازی بحث های مالی را فراهم می کردند. در یک مقطع تاریخی پرسپولیس هستیم، فکر نمی کنم دیگر چنین روزهایی را این تیم تجربه کند و دو بازی تا پنجمین قهرمانی متوالی داشته باشد. می توانم بگویم بی خیالی باشگاه یک میزان ما را اذیت می کند. از مسائل خبر دارم ولی امیدوارم قبل از بازی انگیزه خوبی به بچه ها بدهند. ما انگیزه مان آنقدر زیاد است که به مسائل مالی فکر نکنیم، ولی به نظرم این مسائل بی تأثیر هم نیست.

منبع: فرارو
انتشار: 17 مرداد 1400 بروزرسانی: 17 مرداد 1400 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 691

به "سرمربی پرسپولیس علیه حامد لک؛ کار او درست نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی پرسپولیس علیه حامد لک؛ کار او درست نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید