رویدادی ملی برای طرح های نوآورانه و فناورانه در حوزه صنایع خلاق برگزار می گردد

به گزارش آقای معلم، بخش نهایی رویداد ملی دوشنبه های استارتاپی 11 خرداد ماه در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می گردد تا صاحبان سرمایه و ایده پردازان حوزه خلاق، گرد هم آیند و جهت را برای حمایت از طرح های نوآورانه این حوزه هموار نمایند.

رویدادی ملی برای طرح های نوآورانه و فناورانه در حوزه صنایع خلاق برگزار می گردد

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دوشنبه های استارتاپی، رویداد های فناورانه و نوآورانه است که با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی فعالان اکوسیستم نوآوری را گرد هم می آورد تا ضمن شناسایی استارتاپ ها و طرح های سرمایه پذیر، سرمایه گذاری جسورانه را با مشارکت سایر سرمایه گذاران در این حوزه را محقق کند.

تازه ترین دور این رویداد سرمایه گذاری با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به وسیله صندوق پژوهش و فناوری گیلان با مشارکت فعالان حوزه صنایع خلاق، نرم و هویت ساز، ذیل رویداد سرمایه گذاری آفرینه برگزار می گردد.

بخش نهایی این رویداد 11 خردادماه امسال در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می گردد که این صندق میزبان فعالان و علاقمندان حوزه نوآوری های نرم و خلاق است. صاحبان سرمایه و ایده پردازان حوزه خلاق، گرد هم می آیند تا راستا حمایت از طرح های نوآورانه این حوزه هموار گردد.

هدف اصلی این رویداد ایجاد تعامل میان بخش دولتی، کارگزاران غیر دولتی، تامین نمایندگان اقتصادی برای تسریع و تسهیل حمایت از صنایع خلاق است.

از حوزه های تخصصی استارتاپ های حاضر در این رویداد می توان به فناوری های اجتماعی، فناوری های هنری، فناوری های رسانه ای و فناوری نرم اشاره نمود.

بعلاوه رویداد های جانبی بخش مجذوب نماینده آفرینه است. تاک مراحل عمر سرمایه گذاری و نقاط ضعف و قوت استارتاپ ها در جذب سرمایه، نشست B2B با حضور فعالان بخش خصوصی و کاگزاران غیردولتی و نشست B2G با حضور کارگزاران دولتی و غیردولتی از بخش های جنبی به تعداد می رود.

سرمایه گذاران و علاقمندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیش تر می توانند به وسیله لینک رویداد اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 تیر 1400 بروزرسانی: 26 تیر 1400 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 652

به "رویدادی ملی برای طرح های نوآورانه و فناورانه در حوزه صنایع خلاق برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویدادی ملی برای طرح های نوآورانه و فناورانه در حوزه صنایع خلاق برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید