ملاقات کادر فنی تیم ملی فوتسال با سراجی و عزیزی خادم، اردوی شاگردان ناظم الشریعه از اوایل خرداد

به گزارش آقای معلم، در خاتمه جلسه رئیس فدراسیون فوتبال و سرپرست کمیته فوتسال با محمد ناظم الشریعه مقرر شد تیم ملی فوتسال اوایل خرداد به اردویی تدارکاتی بروند.

ملاقات کادر فنی تیم ملی فوتسال با سراجی و عزیزی خادم، اردوی شاگردان ناظم الشریعه از اوایل خرداد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، این جلسه با حضور شهاب الدین عزیزی خادم و مهرداد سراجی به همراه محمد ناظم الشریعه سرمربی، ابوالفضل کریمیان مدیر تیم و بقیه اعضای کادر فنی تیم ملی فوتسال امروز (سه شنبه) در مرکز ملی فوتبال برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه کادر فنی برنامه های آماده سازی تیم ملی فوتسال را تا شروع رقابت های جام جهانی 2021 لیتوانی به حاضرین در جلسه ارائه کرد. سپس مهرداد سراجی، سرپرست کمیته فوتسال ضمن تأیید برنامه ها اظهار داشت که هرگونه حمایت و همکاری را در این زمینه انجام خواهند داد تا این برنامه ها تحقق پیدا کند.

عزیزی خادم در ادامه جلسه گفت که فدراسیون فوتبال حمایت های لازم را برای حضور قدرتمند تیم ملی فوتسال در مسابقات جام جهانی 2021 لیتوانی خواهد داشت. او همچنین از اعضای کادر فنی خواست با تمام توان و کمترین دغدغه ذهنی، بازیکنان را برای این مسابقات آماده نمایند و با تمام قوا از صندلی مقام سوم تیم ملی فوتسال دفاع نمایند.

بر اساس برنامه ریزی کادر فنی تیم ملی فوتسال، اردوی این تیم از پنجم خردادماه در سالن فوتسال مرکزی ملی فوتبال شروع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 تیر 1400 بروزرسانی: 5 تیر 1400 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 614

به "ملاقات کادر فنی تیم ملی فوتسال با سراجی و عزیزی خادم، اردوی شاگردان ناظم الشریعه از اوایل خرداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات کادر فنی تیم ملی فوتسال با سراجی و عزیزی خادم، اردوی شاگردان ناظم الشریعه از اوایل خرداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید