دعوت بریتیش کلمبیا از 59 متقاضی در جدیدترین Tech Draw

به گزارش آقای معلم، بریتیش کلمبیا در 27 جولای 2021 جدیدترین Tech Draw را برگزار کرده و مجموعا برای 59 متقاضی دعوتنامه صادر کرده است.

دعوت بریتیش کلمبیا از 59 متقاضی در جدیدترین Tech Draw

در این پذیرش متقاضیان Skilled Worker و International Graduate در هر دو دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا (EEBC) و Skills Immigration (SI) هدف گرفته شدند. بریتیش کلمبیا همچنین از طریق راستا مهاجرتی Entrepreneur Immigration هم دعوتنامه صادر کرد. متقاضیان هم اینک 30 روز تقویمی زمان دارند تا درخواست خود را برای نامینیشن استانی ارائه کند.

حداقل امتیاز متقاضیان منتخب در این پذیرش 80 بوده است. استان بریتیش کلمبیای کانادا تا به اینجای سال جاری مجموعا برای 6667 متقاضی دعوتنامه صادر کرده است. اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا یا به اختصار EEBC متقاضیانی را انتخاب می کند که در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال کانادا پروفایل معتبر دارند. دسته Skills Immigration هم برای کارگران ماهر و نیمه ماهری است که شغلشان در بریتیش کلمبیا با تقاضای بالایی روبروست.

چنانچه علاقه مند به مهاجرت به بریتیش کلمبیا از طریق Express Entry BC (EEBC) و Skills Immigration هستید در گام نخست باید از طریق پورتال آنلاین برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا پروفایلی ایجاد کنید و در Skills Immigration Registration System (SIRS) ثبت نام کنید. سپس بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات، دانش زبانی، سطح تحصیلات سابقه کار، مکان استخدامتان در بریتیش کلمبیا و حقوقتان رتبه بندی می شوید. در صورت تایید می توانید از انتخاب استانی تان برای ارائه درخواست اقامت دائم به وزارت مهاجرت کانادا استفاده کنید.

پذیرش های اکسپرس انتری معمولا هر دو هفته یک بار برگزار می شوند و امکان صدور دعوتنامه تا سقف 5000 نفر در هر پذیرش وجود دارد. بریتیش کلمبیا از طریق برنامه مهاجرت استانی خود و سایر راستاهای مهاجرتی به صورت هفتگی پذیرش برگزار می کند.

درباره تک پایلوت بریتیش کلمبیا -Tech Pilot

تک پایلوت - Tech Pilot - برنامه مهاجرت استانی برای جذب سریع نیروی کار و دانشجوی بین المللی مورد نیاز در بخش تکنولوژی است. متقاضیان باید در یکی از برنامه های مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ثبت نام کرده باشند و در یکی از 29 شغل واجد شرایط Tech Pilot جاب آفری داشته باشند که تاریخ اعتبار حداقل 12 ماهه داشته باشد.

متقاضیان برای ارائه درخواست مهاجرت به بریتیش کلمبیا از طریق Skills Immigration یا Express Entry BC باید ابتدا پروفایلی را از طریق پورتال آنلاین برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ایجاد نمایند و زیرSkills Immigration Registration System (SIRS) ثبت نام نمایند.

سپس بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات، دانش زبانی، سطح تحصیلات سابقه کار، مکان استخدامتان در بریتیش کلمبیا و حقوقتان رتبه بندی می شوید. در صورت تایید می توانید از انتخاب استانی تان برای ارائه درخواست اقامت دائم به وزارت مهاجرت کانادا استفاده کنید.

در صورت دعوت شدن از طرف استان بریتیش کلمبیا 30 روز فرصت دارید درخواست کامل خود را از طریق سیستم آنلاین برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ارائه کنید. وقتی این کار را کردید ظرف دو یا سه ماه از تصمیم استان بریتیش کلمبیا مطلع خواهید شد. در صورتی که از طرف استان انتخاب شوید می توانید تقاضای خود برای اقامت دائم از طریق Provincial Nominee Class را به اداره مهاجرت کانادا ارائه کنید. انتخاب شما از طرف استان تا شش ماه اعتبار دارد.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 5 فروردین 1401 بروزرسانی: 5 فروردین 1401 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 942

به "دعوت بریتیش کلمبیا از 59 متقاضی در جدیدترین Tech Draw" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت بریتیش کلمبیا از 59 متقاضی در جدیدترین Tech Draw"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید