تاکید وزیر ورزش بر توسعه بخش بانوان فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

به گزارش آقای معلم، وزیر ورزش و جوانان گفت: توسعه ورزش بانوان فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی حتما باید در برنامه مدیریتی این فدراسیون باشد.

تاکید وزیر ورزش بر توسعه بخش بانوان فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان امروز با حضور در ساختمان فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با رئیس و کارکنان فدراسیون ملاقات و گفت وگو کرد.

وزیر ورزش و جوانان طی این ملاقات نشستی را با رئیس و نایب رئیس آقایان و بانوان فدراسیون داشت و در جریان عملکرد فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی نهاده شد. سجادی در این نشست از فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به عنوان فدراسیونی که مخاطبین زیادی دارد یاد کرد و درخصوص همگانی کردن این رشته ها، جذب اقشار مختلف مردم و پیش بینی دسترسی همگان به امکانات فدراسیون به خصوص در بخش هایی که امکان دسترسی رده های سنی وجود دارد و بتوانند فعالیت داشته باشند تاکید نمود.

وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از این جلسه به موضوع آموزش پرداخت و گفت: آموزش های مستمر چه در سطح حرفه ای و چه در سطح همگانی باید با سازمان هایی که در این حوزه می توانند فعالیت داشته باشند ایجاد گردد. این ارتباط می تواند با سازمان هایی مثل شهرداری ها، هلال احمر ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی می تواند ارتباط بین المللی خود را به ویژه با کشورهای حاشیه خلیج فارس توسعه دهد تا در راستای توسعه دیپلماسی ورزشی بتوان قابلیت های فنی را ارتقا داد و کسانی که علاقه به فرهنگ ایرانی اسلامی هستند به کشور ما بیایند.

سجادی با تاکید بر توسعه ورزش بانوان نیز گفت: باید به صورت مجزا ردیف اقتصادی در فدراسیون برای رشد و توسعه ورزش بانوان چه در حوزه موتورسواری و هم در حوزه اتومبیلرانی درنظر گرفته گردد و در برنامه مدیریتی شما باشد.

با اعلام مازیار ناظمی رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، به زودی یکی از پروژه های مهم با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 بهمن 1400 بروزرسانی: 8 بهمن 1400 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 882

به "تاکید وزیر ورزش بر توسعه بخش بانوان فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید وزیر ورزش بر توسعه بخش بانوان فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید