افزایش میل جنسی با تقویت کننده های جنسی طبیعی

به گزارش آقای معلم، تقویت کننده های جنسی برای مردان نخود، زنجبیل، موز و خرما است و تقویت کننده های جنسی زنان عرق رازیانه و عصاره گیاه دارویی پنج انگشت میباشد.

افزایش میل جنسی با تقویت کننده های جنسی طبیعی

سرویس زناشویی - ناتوانی یا ضعف جنسی به عوامل متعددی از قبیل تمایل نداشتن، ناتوانی یا توانایی ناقص برای انجام کامل عمل جنسی، فقدان ارضای کامل از عمل جنسی و ناتوانی طرفین در ارضای طرف مقابل اطلاق میگردد. برای از بین بردن ضعف و ناتوانی جنسی و افزایش میل جنسی، استفاده از روشهایی که باعث تقویت آن میگردد موثر خواهد بود.

تقویت کننده های جنسی کدامند؟

تقویت و افزایش نیرو جنسی از سه بعد امکانپذیر است:

 • تقویت کل توانایی جسمی
 • تقویت اعصاب و روان
 • تقویت اندام جنسی

گاهی مواقع ممکن است بدن قوی باشد ولی توانایی جنسی وجود نداشته باشد. همچنین تقویت جسم با تقویت اعصاب زمینه بهتری را برای تقویت جنسی فراهم میکند و چنانچه در جسم و اعصاب مسئله ای وجود نداشته باشد، این مشکل عمدتا از سردی انجام جنسی ناشی میگردد، لذا باید با استفاده از خوراکیهای با طبع گرم، اندام را تقویت کرد.

چند نمونه از تقویت کننده های جنسی و خوراکی هایی که باعث افزایش میل جنسی میشوند عبارتند از:

 • غذاهای هورمونی

خوردن بعضی غذاها و خوراکیهای هورمونی میتوانند باعث افزایش میل و نیروی جنسی گردند. این خوراکی ها عبارتند از: خرما، عرق خرما، بذر کتان، هل، زیتون، انجیر و انگور

 • رازیانه

خوردن دم نموده زاریانه یا عرق این گیاه از تقویت کننده های جنسی مخصوص زنان است. خوردن عرق رازیانه به همراه عسل هر شب باعث افزایش میل جنسی زنان و رفع سردی جنسی زنان میگردد. گفتنی است خوردن عرق رازیانه برای مردان مضر بوده و علاوه بر کاهش میل جنسی آنان باعث اختلاتی در هورمونهای مردانه میگردد.

 • سنجد

سنجد و گل سنجد یکی دیگر از تقویت کننده های جنسی است. سنجد را میتوان قویترین و موثرترین میوهها برای افزایش میل جنسی دانست.

 • گیاه پنج انگشت

گیاه دارویی پنج انگشت یکی از تقویت کننده های جنسی مفید و موثر برای زنان است و باعث افزایش قوای جنسی، جلوگیری از بی میلی و سردمزاجی می گردد، قطره ویتاگنوس که به شکل قرص هم ارائه شده است از گیاه پنج انگشت تهیه شده در درمان سردمزاجی زنان از مصرف بالایی برخوردار است.

 • زنجبیل

زنجبیل، ادویه ای است که در بسیاری از نسخه های قدیمی، برای افزایش نیروی جنسی موثر است. طبیعت گرم این گیاه ، باعث شده، در رفع کردن سردیِ مزاج تاثیرگذار باشد. زنجبیل، سرعت جریان خون را به شکل چشمگیری افزایش می دهد. خوردن زنجبیل ، برای تقویت حافظه و تقویت نیروی جنسی و تسکین درد عضلات مفید است. پودر آن را می توان، همراه غذا یا عسل مخلوط کرد. از روغن ماساژ زنجبیل نیز می توان، به صورت استعمال خارجی، برای تحریک نیروی جنسی استفاده کرد.

 • انجیر

انجیر یکی دیگر از تقویت کننده های جنسی مفید برای مردان و زنان است، مصرف انجیر به درمان کم خونی یاری می نماید و به دلیل دارا بودن مواد معدنی فراوان ، اختلالات منی را بر طرف میکند. این میوه، نیروی جنسی را زیاد می نماید.

 • عسل + سیاهدانه + زیتون

ترکیب عسل 2 واحد، روغن زیتون 5 واحد و سیاهدانه 5 واحد یکی دیگر از تقویت کننده های جنسی معرفی شده در طب سنتی است. در روایت داریم خوردن این ترکیب هر مقدار از توانایی جنسی انسان را که از دست رفته باشد باز میگرداند. برای استفاده از این ترکیب روزانه یک قاشق غذاخوری از آن را میل کنید.

 • نخود

نخود یکی دیگر از تقویت کننده های جنسی به ویژه برای مردان است و میتوند قوای جنسی مردانه را تقویت کند. نخود پخته، برای بدن و خون سازی و افزایش میل جنسی بسیار مطلوب است. به این منظور خوردن روزانه 2 قاشق غذاخوری نخود توصیه میگردد.

 • ارده

خوردن ارده و شیره هنگام صبح باعث افزایش میل جنسی و تقویت آن میگردد.

 • خاگینه خرما

خاگینه خرما یکی از بهترین مواد از بین برنده ضعف و ناتوانی جنسی بوده و بسیار مقوی است. برای تهیه این خاگینه پیاز را در روغن زیتون تفت بدهید و به آن خرما و تخم مرغ اضافه کنید.

 • لیمو ترش

لیمو ترش، با تامین ویتامین ث کافی، تاثیر بسزایی بر فراوری و تحرک سلولهای اسپرم در مردان دارد. به این ترتیب کیسه منی در مدت زمان کوتاهتری پر شده و از تقویت کننده های جنسی برای مردان به شمار میرود.

 • روغن فندق

روغن فندق نیز تقویت کننده نیروی جنسی است. همچنین به دلیل داشتن مواد معدنی فراوان برای سلامت انسان بسیار مفید خواهد بود.

 • فلفل

فلفل نیز از دیگر مواد موثر برای افزایش نیروی جنسی مردان است. تحقیقات پژوهشگران نشان داده خوردن فلفل در تقویت و افزایش نیروی جنسی مردان بسیار موثر است.

منبع: setare.com
انتشار: 7 آذر 1399 بروزرسانی: 7 آذر 1399 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 224

به "افزایش میل جنسی با تقویت کننده های جنسی طبیعی" امتیاز دهید

1 کاربر به "افزایش میل جنسی با تقویت کننده های جنسی طبیعی" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش میل جنسی با تقویت کننده های جنسی طبیعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید