آرایشگاه در زمان کرونا به قیمت جان پدر و مادر تمام شد

به گزارش آقای معلم، کارول از زمان شیوع کرونا تا کنون از خانه بیرون نرفته بود. در طول دیدار که 40 دقیقه طول کشیده بود ماسک زده و از بغل کردن یکدیگر نیز اجتناب کرده بودند.

آرایشگاه در زمان کرونا به قیمت جان پدر و مادر تمام شد

به گزارش خبرنگاران مایک و کارول برونو هر کاری برای جلوگیری از ابتلا به کرونا لازم بود را انجام داده بودند. آنها حتی از برگزاری مهمانی خانوادگی قدیمی خود با حضور فرزندان و نوه ها نیز خودداری کرده بودند و فقط با تلفن و تماس تصویری با آنها صحبت می کردند.

اما یک رفت و آمد ساده به آرایشگاه قیمت سنگینی برای جان آنها داشت.

مایک و کارول 6 دهه پیش با یکدیگر ازدواج کرده بودند اما یک خطای کوچک آنها نشان داد که چگونه می توان به راحتی گرفتار بیماری کرونا شد.

اواخر نوامبر کارول برای پیرایش موهای خود به خانه دخترش رفت. پیش از این دیدار دختر کارول تست کرونا داده بود و نتیجه آن نیز منفی شده بود. او همچنین 3 تا 4 روز خود را قرنطینه کرده بود تا مطمئن شوند که مبتلا به ویروس کرونا نیست.

نکته چالب توجه این است که کارول از زمان شیوع کرونا تا کنون از خانه بیرون نرفته بود. در طول دیدار که 40 دقیقه طول کشیده بود ماسک زده و از بغل کردن یکدیگر نیز اجتناب کرده بودند. همچنین کارول جلوی پنجره نشسته بود تا با تهویه هوا از ابتلای احتمالی جلوگیری کنند.

اما تنها چند روز پس از این دیدار حال خواهر خانواده بد شد و پسر و مادر خانواده نیز بدحال شدند.

مادر خانواده چند روز بعد از بیمارستان مرخص می شود اما دوباره حال او بد شده و با بازگشت به بیمارستان تحت درمان با ونتیلاتور قرار می گیرد و شوهر او نیز با وجود این که به خانه دخترش نرفته بود بیمار می شود و خاتمه هر دو آنها فوت می کنند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 بهمن 1399 بروزرسانی: 17 بهمن 1399 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 361

به "آرایشگاه در زمان کرونا به قیمت جان پدر و مادر تمام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرایشگاه در زمان کرونا به قیمت جان پدر و مادر تمام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید