ویندوز 10 بدون اجازه کاربران برنامه نصب می نماید

به گزارش آقای معلم، ویندوز 10 بدون آنکه از کاربران اجازه بگیرد برنامه های آفیس تحت وب را بر روی رایانه های افراد نصب می نماید و این امر موجب اعتراض شدید کاربران شده است.

ویندوز 10 بدون اجازه کاربران برنامه نصب می نماید

پیش از این به روزرسانی های حجیم و وقت گیر ویندوز 10 که ساعت ها وقت کاربران را تلف می کرد به اعتراض گسترده آنها منجر شده بود و حالا بعضی کاربران گزارش نموده اند که ویندوز 10 به زور و به طور ناگهانی راه اندازی مجدد می گردد تا لینک های بارگذاری اپلیکیشن های تحت وب آفیس در مرورگر اینترنتی اج ظاهر گردد و کاربران برای نصب آنها اقدام نمایند.

پیش از این نوع تغییرات تنها بر روی رایانه های کاربران توسعه دهنده ویندوز انجام می شد و همه گیر نبود. ولی این بار بر روی تمامی نسخه های ویندوز 10 به وقوع پیوسته و باعث نارضایتی شده است.

البته نصب این اپلیکیشن ها موجب اشغال ظرفیت بیشتری از حافظه یا مصرف شدن دیگر منابع نمی گردد. ولی انتخابی بودن نصب آنها تا به امروز و اجباری شدن این فرایند بدون جلب رضایت کاربران امری است که با مقاومت افراد روبرو شده است.

کاربران معترض در شرایطی که مایکروسافت در برابر اعتراض های آنها سکوت نموده، می گویند این به روزرسانی های اجباری نشان می دهد افراد بر روی رایانه های مجهز به ویندوز 10 کنترل چندانی ندارند و لذا امنیت و حریم شخصی افراد در صورت نصب ویندوز 10 حفظ نمی گردد.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 204

به "ویندوز 10 بدون اجازه کاربران برنامه نصب می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویندوز 10 بدون اجازه کاربران برنامه نصب می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید