افزایش 15 درصدی معاملات مسکن در مرداد ، پلمب بنگاه املاک در صورت عدم صدور کد رهگیری

به گزارش آقای معلم، رئیس اتحادیه مشاوران املاک با مثبت ارزیابی کردن پرداخت وام ودیعه مسکن، گفت: معاملات مسکن طی مردادماه سال جاری حدود 15 درصد در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

افزایش 15 درصدی معاملات مسکن در مرداد ، پلمب بنگاه املاک در صورت عدم صدور کد رهگیری

جهت دریافت خدمات انواع الاچیق های زیبا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران از تسنیم، مصطفی قلی خسروی در مورد شرایط بازار مسکن اظهار کرد: بازار مسکن فرایند خوبی را پشت سر می گذارد، قیمت ها خیلی بالا نرفته و پایین هم نیامده است، اما با این وجود شاهد افزایش معاملات مسکن هستیم.

وی ادامه داد: طی مردادماه سال جاری تعداد معاملات اجرا شده مسکن حدود 15 درصد از معاملات ماه مشابه سال گذشته بیشتر شده است.

وی درباره وام ودیعه مسکن نیز گفت: اقدام وزارت راه و شهرسازی برای اجرای برنامه پرداخت وام ودیعه مسکن اثر روانی مثبتی بر بازار داشته است. این برنامه کار خوبی بوده که باعث شده مالک و مستأجر سریع به توافق برسند.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک همچنین با تاکید بر این که صدور کد رهگیری برای معاملات مسکن الزامی است، اضافه کرد: هیچ بنگاه املاکی حق عدم صدور کد رهگیری برای معاملات را ندارد، در صورت بروز این تخلف هر کدام از متعاملین می توانند از بنگاه شکایت نموده و ما در اسرع وقت نسبت به پلمب بنگاه های متخلف اقدام خواهیم کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 49

به "افزایش 15 درصدی معاملات مسکن در مرداد ، پلمب بنگاه املاک در صورت عدم صدور کد رهگیری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 15 درصدی معاملات مسکن در مرداد ، پلمب بنگاه املاک در صورت عدم صدور کد رهگیری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید