اعطای گواهی ملی تعالی سازمانی به مجموعه سعدآباد

به گزارش آقای معلم، ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، اعطای گواهی ملی تعالی سازمانی به مجموعه سعدآباد صورت گرفت.

اعطای گواهی ملی تعالی سازمانی به مجموعه سعدآباد

داستان چیست؟

این ارزیابی در راستای الگوی تعالی سازمانی شرایط این مرکز را در میزان دستیابی به انتظارات الگوی تعالی سازمانی معین کرد. سعدآباد به عنوان نخستین مجموعه فعال در حوزه میراث فرهنگی - تاریخی و موزه داری در هفدهمین دوره جایزه ملی تعالی سازمانی شرکت و پس از ارزیابی های کارشناسی، پیروز به کسب این گواهی ارزشمند شد.

بیشتر بخوانیدمجتمع باشکوه کاخ سعدآباد تهران، محل سکونت شاه های سابق

این گواهی در مراسم رسمی در کمیته ملی تعالی سازمانی به کیا پارسا، مدیر مجموعه فرهنگی - تاریخی سعدآباد اعطا و از کوشش های اجرا شده در جهت بهبود شرایط کیفی و ارتقای مولفه های مورد نظر این کمیته قدردانی و تشکر بعمل آمد.

بر این اساس و با معرفی مدل تعالی سازمانی و جایزه ملی تعالی سازمانی بسیاری از مدیران سازمان های ایرانی توانسته اند با استقرار این مدل، به چارچوب مناسبی برای اعمال روش های نوین مدیریتی در سازمان خود دست یابند و نقاط قوت و همچنین زمینه های قابل بهبود خود را بشناسند و در جهت تعریف برنامه های بهبود و اجرای آنها گام بردارند.

سازمان و شرکت های ایرانی می توانند در بخش های مختلف اعم از ساخت و فراوری، خدمات، سلامت، آموزش و بخش عمومی، در صورت انجام خودارزیابی بر اساس الگوی تعالی سازمانی، به اجرا گذاردن برنامه های بهبود و فراهم سازی سایر مقدمات متقاضی جایزه ملی تعالی سازمانی باشند.

منبع: همگردی
انتشار: 31 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 23

به "اعطای گواهی ملی تعالی سازمانی به مجموعه سعدآباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعطای گواهی ملی تعالی سازمانی به مجموعه سعدآباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید