شروع انتخاب رشته دانش آموزان از امروز

به گزارش آقای معلم، تهران (پانا) - یک میلیون دانش آموز پایه نهم از امروز 15 تیر می توانند با ورود به سامانه pada.medu.ir و رویت فرم شماره 6، بدون احتیاج به حضور در مدرسه، به صورت غیرحضوری، رشته تحصیلی خود را انتخاب نمایند.

شروع انتخاب رشته دانش آموزان از امروز

دانش آموزان می توانند با ورود به سامانه pada.medu.ir و رویت فرم شماره (6) رشته تحصیلی خود را انتخاب نمایند و احتیاج به حضور در مدرسه ندارند. ظرفیت مدارس و منطقه ها آموزش و پرورش برای هر رشته تحصیلی تعیین و در سامانه بارگذاری شده است. برای انتخاب رشته هر دانش آموز 100 نمره در نظر گرفته شده که با توجه به نظر معلم، مشاور مدرسه و نظر دانش آموزان و اولیای آن ها اعمال شده است.

هدایت تحصیلی فرآیند ارائه خدمات هدایت و مشاوره به دانش آموزان است. این فرایند به دانش آموزان یاری می نماید تا ضمن آشنایی با استعدادها، علایق، توانایی ها و ویژگی های شخصیتی خویش، شاخه ها، رشته های تحصیلی و مشاغل مورد احتیاج جامعه را بشناسند و براساس آن، به صورت آگاهانه و آزادانه شاخه و رشته تحصیلی مناسب خود را انتخاب نمایند.

یک میلیون دانش آموز پایه نهم از امروز 15 تیر می توانند با ورود به سامانه pada.medu.ir و رویت فرم شماره 6، بدون احتیاج به حضور در مدرسه، به صورت غیرحضوری، رشته تحصیلی خود را انتخاب نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 682

به "شروع انتخاب رشته دانش آموزان از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع انتخاب رشته دانش آموزان از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید