کشتی تفریحی گردشگری پانیک در حال تخریب و جمع آوری است

به گزارش آقای معلم، ایرنا/ براساس آخرین گزارش های بدست آمده، کشتی تفریحی گردشگری پانیک در حال تخریب و جمع آوری است.

کشتی تفریحی گردشگری پانیک در حال تخریب و جمع آوری است

کشتی تفریحی گردشگری پانیک که دارای یک سازه بتنی به مساحت یک هزار و 800 متر مربع است، از سال 1381 فعالیت خود را به در قالب رستوران جهت پذیرایی از مسافران و گردشگران بابلسر شروع کرد.

خبر تخریب این کشتی تفریحی در 24 ساعت گذشته به سرعت در فضای مجازی دست به دست می گردد و شهروندان جویای دلیل تخریب این کشتی تفریحی هستند.

در این وادی به نظر می رسد که طبق توافقی که شهرداری و شورای اسلامی شهر بابلسر با مالک این کشتی انجام داده اند، در راستای لایروبی فنی رودخانه بابلرود این کشتی در حال تخریب و جمع آوری است.

مجید صیادیان، شهردار بابلسر در حاشیه تخریب این کشتی در جمع خبرنگاران بیان داشت: در راستای برنامه های پیش بینی شده شورای اسلامی شهر و شهرداری بابلسر جهت لایروبی بابلرود، این کشتی تفریحی در داخل رودخانه با موافقت مالک آن تخریب و جمع آوری می گردد.

شهردار بابلسر ادامه داد: مالک این کشتی بدون دریافت مبلغی موافقت کرد که این کشتی تفریحی از سطح رودخانه بابلرود جمع آوری گردد.

وی بیان نمود: این کشتی تفریحی به مساحت یک هزار و 800 متر مربع با سازه بتنی در سطح رودخانه بابلرود لنگر انداخته بود که جمع آوری آن یک مطالبه چند ساله بود.

این مقام مسئول ادامه داد: لایروبی رودخانه بابلرود در محدوده بابلسر با اعتبار 250 میلیارد ریال در حال اجرا می باشد.

منبع: همگردی
انتشار: 28 مرداد 1402 بروزرسانی: 28 مرداد 1402 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 1223

به "کشتی تفریحی گردشگری پانیک در حال تخریب و جمع آوری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی تفریحی گردشگری پانیک در حال تخریب و جمع آوری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید