توصیه های رییسی به استاندار نو سیستان و بلوچستان

به گزارش آقای معلم، حسین مدرس خیابانی با پیشنهاد وزیر کشور و به استناد مصوبه جلسه مورخ 21-6-1400 هیأت محترم وزیران، به سمت استاندار سیستان و بلوچستان منصوب شد.

توصیه های رییسی به استاندار نو سیستان و بلوچستان

به گزارش ایرنا، ابراهیم رییسی در حکمی که به همین منظور صادر شد، خطاب به حسین مدرس خیابانی آوررده است: با توجه به پیشنهاد وزیر کشور و به استناد مصوبه جلسه مورخ 1400/6/21 هیات وزیران، نظر به تجارب ارزنده و سوابق اجرایی جناب عالی به موجب این حکم به سمت استاندار سیستان و بلوچستان منصوب می شوید.

رییس جمهوری ادامه داد: امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی، فساد ستیزی و اهتمام به مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در گره گشایی از مسائل مردم استان، تحقق عدالت و رفع فقر و تبعیض کوشا باشید و در حفظ و ارتقای وحدت و انسجام بین اقوام و مذاهب مختلف، توسعه زیرساخت های استان با استفاده از ظرفیت منابع انسانی مستعد و کارآمد استان بالاخص جوانان و تعامل بایسته با کلیه دستگاه های اجرایی، نهاد های انقلاب اسلامی و نیرو های نظامی و انتظامی و تامین امنیت و آبادانی استان تلاش مجدانه داشته باشید.

رییسی گفت: توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله، خدمت رسانی به مردم، تحقق آرمان های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

منبع: فرارو
انتشار: 26 شهریور 1400 بروزرسانی: 26 شهریور 1400 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 736

به "توصیه های رییسی به استاندار نو سیستان و بلوچستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه های رییسی به استاندار نو سیستان و بلوچستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید