تشکیل پاتوق فیلم دانشجویی در 60 دفتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل

به گزارش آقای معلم، دبیر فرهنگی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل از تشکیل پاتوق فیلم دانشجویی در 60 دفتر این اتحادیه در سطح دانشگاه های کشور اطلاع داد.

تشکیل پاتوق فیلم دانشجویی در 60 دفتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل

علی اسدی دبیر فرهنگی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، از تشکیل پاتوق فیلم دانشجویی در 60 دفتر این اتحادیه در سطح دانشگاه های کشور اطلاع داد.

وی اضافه کرد: فیلم دارای جایگاه و تاثیر گذاری بالایی در حوزه فرهنگ است؛ اما در حوزه دانشجویی جایگاه این هنر کمرنگ است؛ از این رو با هدف آشنایی دانشجویان و دانشگاهیان با ابعاد و محور های فیلم خصوصا نقد و تحلیل فیلم ها و بعلاوه برقراری تعامل با کارگردان و دیگر عوامل سازنده فیلم ها پاتوق فیلم دانشجویی در 60 دفتر این اتحادیه تشکیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه پاتوق فیلم دانشجویی با همکاری انجمن سینمای جوان در هر شهر تشکیل خواهد شد، توضیح داد: در پاتوق فیلم دانشجویی فیلم های کوتاه با حضور عوامل فیلم و منتقدین اکران می شوند.

اسدی ابراز امیدواری کرد که اجرای طرح پاتوق فیلم دانشجویی منجر به تربیت دانشجویان صاحب نظر در حوزه سینما و زمینه ساز راه اندازی جشنوار فیلم دانشجویی گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 تیر 1401 بروزرسانی: 17 تیر 1401 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 1028

به "تشکیل پاتوق فیلم دانشجویی در 60 دفتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل پاتوق فیلم دانشجویی در 60 دفتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید