بزرگترین مرزعه رمز ارز ایران کشف شد

به گزارش آقای معلم، فرمانده انتظامی تهران عظیم خاطرنشان کرد: عظیم ترین مزرعه رمز ارز کشور بالغ بر هفت هزار ماینر (دستگاه استخراج ارز دیجیتال) در غرب تهران که تاثیر زیادی بر کمبود برق مرکز داشت، کشف شد.

بزرگترین مرزعه رمز ارز ایران کشف شد

به گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی بیان داشت: با کوشش پلیس پیشگیری تهران با همکاری سازمان برق تهران بزرگترین مزرعه استخراج رمز ارز ایران در یک کارخانه متروکه در غرب تهران کشف شد.

مقام ارشد انتظامی مرکز با اشاره به اینکه در این عملیات بالغ بر هفت هزار ماینر کشف شد که بنا بر اعلام کارشناسان برق حدود چهار درصد برق کشور برای فعالیت این ماینر ها ضروری است، اظهار داشت: تعدادی از این ماینر های نصب شده و تعدادی دیگر در حال نصب بود.

به گفته وی، این مزرعه بزرگترین مزرعی بوده که پلیس در روز های اخیر کشف نموده است.

رحیمی با اشاره به اجرای این طرح در 48 ساعت گذشته گفت: گشت های پلیس در این خصوص ادامه دارد و تا به امروز حدود سه هزار مورد دستگاه ماینر در جا های دیگر مرکز طی عملیات های 48 ساعت گذشته کشف شده است.

رئیس پلیس مرکز با اشاره به اجرای طرح گسترده در مورد جمع آوری مزارع استخراج رمز ارزها، توضیح داد: در 24 ساعت گذشته از حدود 50 نقطه بازدید شده که مهمترین و بزرگترین مورد هم همین مزرعه بوده است.

وی تاکید نمود: مزرعه مذکور تاثیر بسیاری بر کمبود برق تهران داشت.

منبع: فرارو
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 692

به "بزرگترین مرزعه رمز ارز ایران کشف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگترین مرزعه رمز ارز ایران کشف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید