افشاگری وکیل طلبکار ستاره استقلال؛ جزئیات حکم دادگاه، به لطف ما از باشگاه های آسیا محروم نشد!

به گزارش آقای معلم، داستان حضور مأمور نیروی انتظامی در اردوی استقلال برای جلب محمدحسین مرادمند به واسطه نقد نشدن چک او بازتاب رسانه ای بسیار زیادی داشت.

افشاگری وکیل طلبکار ستاره استقلال؛ جزئیات حکم دادگاه، به لطف ما از باشگاه های آسیا محروم نشد!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، درباره محمدحسین مرادمند و دلایل وقوع چنین اتفاقی به طور کامل طی روز های اخیر اطلاع رسانی نموده ایم، ولی بد نیست ماجرا از زاویه مقابل هم آنالیز گردد. نادر امینی پارسا وکیل مدافع طلبکار مرادمند ماجرا را اینگونه توضیحی می دهد:

* موکل من طی یک فرآیند کاملاً قانونی فرایند شکایت خود را پیگیری کرد و دادگاه هم پس از طی شدن مراحل حکم جلب محمد حسین مرادمند را صادر نموده است.

* شخصیت حقیقی و حقوقی ایشان کاملاً برای ما محترم، ولی قانون برای همه یکسان است و به خاطر عدم پرداخت مطالبات حکم جلب گرفتیم.

* در خصوص اعلام هویت طلبکار هم باید بگویم موکل بنده بنا بر دلایلی نمی خواهد نامش در رسانه ها مطرح گردد به همین دلیل من به اسم وکیل کار ها را جلو می برم.

* برای حل این مشکل وقت زیادی صرف کردیم و فرصت قابل ملاحظه ای هم به بازیکن استقلال دادیم، ولی متأسفانه اتفاقی رخ نداد به همین دلیل مجبور به اقدام عملی شدیم.

* ما قبل از اینکه استقلال برای شرکت در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راهی عربستان گردد، حکم جلب مرادمند را گرفته بودیم، ولی با توجه به اینکه آن مسابقات را با نگاه ملی می نگریستیم، اجازه دادیم او همراه تیم راهی جده گردد.

* بازیکن استقلال قبل از عزیمت تیم به عربستان ممنوع الخروج بود، اما با حسن نیت ما توانست راهی این مسابقات گردد.

* حالا دوباره مرادمند با توجه به صدور حکم جلب ممنوع الخروج شده است و تا زمانی که پفراینده حل نگردد، داستان به همین شکل باقی خواهد ماند.

* امروز (دوشنبه) برای جلب مرادمند به هتل محل برپایی اردوی تیم استقلال مراجعه کردیم و کارمان هم دقیقاً قانونی بود، ولی به حرمت تقاضای آقایان فرزاد و فرهاد مجیدی مهلت دادیم تا بازی استقلال مقابل پدیده برگزار گردد و بلافاصله پس از آن این پفراینده باید یا به طور کامل حل و فصل گردد و یا اینکه مراتب قانونی آن جلو برود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 تیر 1400 بروزرسانی: 28 تیر 1400 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 655

به "افشاگری وکیل طلبکار ستاره استقلال؛ جزئیات حکم دادگاه، به لطف ما از باشگاه های آسیا محروم نشد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری وکیل طلبکار ستاره استقلال؛ جزئیات حکم دادگاه، به لطف ما از باشگاه های آسیا محروم نشد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید