چفرین: سوپرلیگ اروپا فوتبال را خواهد کشت، این داستان ها زیر سر رسانه های ایتالیایی است!

به گزارش آقای معلم، رئیس اتحادیه فوتبال اروپا به شدت با ایده برگزاری یک لیگ قاره ای انحصاری برای تیم های عظیم قاره سبز مخالفت کرد و آن را قاتل فوتبال دانست.

چفرین: سوپرلیگ اروپا فوتبال را خواهد کشت، این داستان ها زیر سر رسانه های ایتالیایی است!

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، الکساندر چفرین رئیس اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) مخالفت خود را با برگزاری سوپرلیگ اروپا خاطرنشان کرد و مدعی شد که داستان تأسیس چنین تورنمنتی از سوی رسانه های ایتالیایی شکل گرفته است.

چفرین که با دو روزنامه ایتالیایی کوریره دلواسپورت و توتواسپورت گفت و گو می کرد، درباره جنجال هایی که اخیراً درباره احتمال شکل گیری سوپرلیگ اروپا با حضور 18 تیم عظیم پنج لیگ معتبر قاره سبز از سال 2022 شکل گرفته است، گفت: میان ما و لیگ ها همکاری منسجمی وجود دارد. اقدام مثبت در چنین شرایطی داشتن تعامل و یکپارچگی است. این به اصطلاح سوپرچمیونز (ابرقهرمانان) هم داستان ابداعی چند باشگاه است و چند رسانه ایتالیایی، نه پیشنهاد ما.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

رئیس یوفا ادامه داد: به نظر من ایده تأسیس سوپرلیگ اروپا یکی از کسل کننده ترین پروژه های جهان می گردد. دو یا سه باشگاهی که درباره اش حرف می زنند معتقدند که حق شان از فوتبال بیش از سایر تیم هاست، اما در حقیقت چیزهای کمی می برند و باور دارند که می توانند در سوپرلیگ قهرمان شوند. این موضوع به هیچ عنوان برای ما یک بحث جدی نیست. چنین طرح هایی فوتبال را می کُشد. من شدیداً مخالف برگزاری سوپرلیگ هستم و این داستان سوپرچمپیونز هم در اصل ساخته رسانه های ایتالیایی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 آبان 1399 بروزرسانی: 11 آبان 1399 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 169

به "چفرین: سوپرلیگ اروپا فوتبال را خواهد کشت، این داستان ها زیر سر رسانه های ایتالیایی است!" امتیاز دهید

2 کاربر به "چفرین: سوپرلیگ اروپا فوتبال را خواهد کشت، این داستان ها زیر سر رسانه های ایتالیایی است!" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چفرین: سوپرلیگ اروپا فوتبال را خواهد کشت، این داستان ها زیر سر رسانه های ایتالیایی است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید