مقاله: مذاکره تراکتور با هری کین و وین رونی حقیقت دارد؟

به گزارش آقای معلم، مالک تراکتورسازی همواره در گفت و گو با نزدیکانش اعلام نموده که می خواهد خارجی هایی در سطح استوکس و اروین یا بهتر از آن ها را به ایران بیاورد. بازیکنانی که بتوانند در نیم فصل دوم تراکتورسازی را در مسیر قهرمانی یاری نموده و در خط آتش سرخپوشان گره گشا باشند.

مقاله: مذاکره تراکتور با هری کین و وین رونی حقیقت دارد؟

تراکتورسازی در حال حاضر فقط محمدرضا آزادی جوان را به عنوان مهاجم تخصصی در اختیار دارد و احتیاج به جذب دو مهاجم دارد. وقتی به این موضوع نگاه می کنیم که از زمان جدایی استوکس و اروین تراکتورسازی در 3 مسابقه به میدان رفته و فقط دو گل زده و این آمار را با گل های زده این تیم در زمان حضور دو بازیکن بریتانیایی مقایسه می کنیم، می بینیم که احتیاج مبرم مهاجم گلزن و سطح بالا در تراکتورسازی وجود دارد.

با این حال، احتمالا در روزهای اینده شاهد شروع مذاکرات تراکتوری ها با مهاجمان خارجی سطح بالا خواهیم بود و باید دید بازیکن غیر ایرانی دیگری که توسط مالک متمول تراکتور به ایران آورده می گردد، چه کسی است. او از بازیکنانی چون هری کین و وین رونی نام برده و همین موضوع در شبکه های اجتماعی دست مایه طنز شده اما مالک باشگاه ظاهراً مصمم است که حتی اگر این دو بازیکن را نیاورد، حداقل بازیکنانی در حد و اندازه آن ها را جذب کند اما اینکه چقدر در این راه موفق باشد، تعیین نیست.

منبع مقاله: مذاکره تراکتور با هری کین و وین رونی حقیقت دارد؟

انتشار: 23 آبان 1400 بروزرسانی: 23 آبان 1400 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 800

به "مقاله: مذاکره تراکتور با هری کین و وین رونی حقیقت دارد؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "مقاله: مذاکره تراکتور با هری کین و وین رونی حقیقت دارد؟" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: مذاکره تراکتور با هری کین و وین رونی حقیقت دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید