محمود فکری با هدیه پرسپولیس چه می کند؟

به گزارش آقای معلم، تنها 48 ساعت بعد از شکست غیرمنتظره استقلال برابر سایپا و مصاحبه غیرقابل دفاع محمود فکری، یک بحران کامل در اردوگاه پرسپولیس به وجود آمد تا همه هیاهوی باشگاه رقیب را تحت تأثیر قرار بدهد. پرسپولیس بد بازی کرد، به آلومینیوم باخت، یحیی گل محمدی هم مثل خود فکری مصاحبه آماتور انجام داد و بعد هم داستان بیانیه رسول پناه و صف کشی موافقان و مخالفان در فضای مجازی به وجود آمد. همه این ها باعث شد سیل خروشان انتقاداتی که از فکری وجود داشت بند بیاید.

محمود فکری با هدیه پرسپولیس چه می کند؟

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

او آرامشی را ودیعه گرفت که مولود آشفتگی باشگاه رقیب بود؛ آیا فکری قدر این موقعیت را خواهد دانست؟ همیشه قرار نیست اشتباهات خودی به این ترتیب رفع و رجوع و فراموش شود. فکری دیگر نباید تیمش را بد کوچ کند و بعد هم دست به فرافکنی بزند؛ چون شاید دفعه بعدی پرسپولیس هم مثل سپاهان و تراکتور برنده شود و عرصه بر صدرنشین تنگ بیاید.

استقلال فردا با نفت مسجدسلیمان بازی دارد و 3 امتیاز این مسابقه شاید بتواند آبی ها را روی ریل برگرداند. استقلال در مجموع بد نتیجه نگرفته، اما خوش شانس هم بوده؛ هم در داربی تهران که از یک شکست سنگین گریخت و هم این هفته که باختش با باخت پرسپولیس مقارن شد.

همشهری

منبع: فرارو
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 399

به "محمود فکری با هدیه پرسپولیس چه می کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمود فکری با هدیه پرسپولیس چه می کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید