شرکت های دانش بنیان و خلاق ضمانت نامه تامین اقتصادی دریافت می نمایند

به گزارش آقای معلم، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری تفاهم نامه همکاری میان معاونت علمی و صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک منعقد شد تا فرایند تامین اقتصادی شرکت های دانش بنیان، فناور و خلاق تسهیل گردد.

شرکت های دانش بنیان و خلاق ضمانت نامه تامین اقتصادی دریافت می نمایند

امضای این تفاهم نامه می تواند بستری را فراهم کند تا شرکت های دانش بنیان، دسترسی بهتری به خدمات اقتصادی و بانکی داشته باشند.

این تفاهم نامه به امضای حسین اسفندیاری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و محمد حسین مقیسه مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک رسید.

حسین اسفندیاری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در مراسم امضای این تفاهم نامه گفت: با توجه به حوزه فعالیت این صندوق که صنایع کوچک را شامل می گردد، امیدوار هستیم این همکاری مشترک به افزایش ارائه خدمات اقتصادی به زیست بوم نوآوری کشور، منتهی گردد.

وی بیان نمود: با توجه به این مسئله که بیشتر دارایی شرکت های دانش بنیان و فناور از نوع نامشهود است، این شرکت ها در اخذ تسهیلات از بانک ها با چالش روبرو می شوند. به همین دلیل شرکت های دانش بنیان و فناور، نیازمند پشتیبانی و حمایت صندوق های ضمانت دولتی هستند.

معرفی خدمات به شرکت های دانش بنیان

همچنین روح الله استیری مدیرکل دفتر توسعه کسب و کار بین الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز ضمن اشاره به اهمیت ارتقاء ابزارهای اقتصادی، گفت: بر اساس این تفاهم نامه، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کوشش می نماید تا ضمن معرفی خدمات صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک به شرکت های دانش بنیان، زمینه استفاده این شرکت ها از خدمات صندوق را فراهم آورد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 91

به "شرکت های دانش بنیان و خلاق ضمانت نامه تامین اقتصادی دریافت می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت های دانش بنیان و خلاق ضمانت نامه تامین اقتصادی دریافت می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید