خبرنگاران برنده تقدیرنامه 3 ستاره از جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین شد

به گزارش آقای معلم، در دومین دوره اعطای جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین، خبرنگاران پیروز به کسب تقدیرنامه 3 ستاره شد.

خبرنگاران برنده تقدیرنامه 3 ستاره از جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین شد

دومین دوره اعطای جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین، چهارشنبه 12 خرداد 1400 در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با حضور جمعی از مدیران ارشد، اساتید و ارزیابان تعالی لجستیک و زنجیره تأمین با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار گردید. تقدیرنامه 3 ستاره از میان شرکت نمایندگان به خبرنگاران اختصاص یافت و به این ترتیب، خبرنگاران برنده برتر لجستیک و زنجیره تأمین از میان سایر شرکت ها شد.

از دلایل پیروزیت خبرنگاران به کسب رتبه برتر در جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین می توان به نکات زیر اشاره نمود؛

  • ارتباط و مشارکت: ارتباط سازنده و مشارکت بالای اعضای کلیدی زنجیره تأمین در شاخص های برنامه ریزی، لجستیک، مدیریت محصول، مشارکت و منابع و زیرساخت ها و از طرف دیگر مشترکان، شرکا و مسؤولیت های اجتماعی و محیط زیستی.
  • ارزیابی و اصلاح: با شیوع ویروس کرونا و موج عظیم خرید اینترنتی در ایران، خبرنگاران توانست با افزایش تاب آوری و گسترش مراکز زیرساختی و انبارها و توان پردازشی خود، به نیازهای کاربران در زمینه تأمین و لجستیک پاسخ دهد. این پیروزیت نیازمند یک فرایند مستمر ارزیابی از شرایط و اصلاح نقاط ضعف بوده است.
  • نوآوری و هوشمندسازی: خبرنگاران به عنوان یک برند smart همیشه کوشیده است تا هم از نظر محصول و هم از نظر عملیاتی هم تراز با پلتفرم های تجارت الکترونیک عمل کند و با استفاده از الگوریتم های هوشمند در زمینه پردازش و لجستیک، نوآوری های عظیم و ارزشمندی با هدف بهبود تجربه خرید و فروش برای کاربران ایجاد کند.

جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین چیست؟

تعریف جوایز ملی، یکی از راهکارهایی ست که بسیاری از کشورها با هدف اشاعه موضوعی خاص و ایجاد آگاهی در خصوص اهمیت آن اقدام به انجام آن می نمایند. اکنون در ایران، از این دست جوایز در حوزه های مختلف تعریف شده است؛ برای مثال در جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی، جایزه ملی کیفیت و مانند آن جوایزی هستند که هر ساله شرکت های برتر در آن شناسایی و معرفی می شوند.

جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین هم در سال های اخیر با توجه به اهمیت امور لجستیک و زنجیره تأمین در میان کسب وکارها که روز به روز به تعداد انواع اینترنتی آن هم افزوده می گردد تعریف شده است. در فرایند تعریف این نوع جایزه، شرکت ها، کسب وکارها و زنجیره های تأمین با توجه به استانداردهای لجستیک و زنجیره تأمین و شاخص های مرتبط با آن ارزیابی می شوند تا نقطه عطفی برای رشد و محرک پیشرفت برای رقبا در این حوزه باشند.

دانشگاه صنعتی امیرکبیر، با مشارکت و همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت راه و شهرسازی و وزارت کار و رفاه اجتماعی، مراسم اعطای جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین را به صورت سالانه برگزار می نماید. دومین دوره این جایزه که قرار بود اسفند 1399 برگزار گردد در نهایت در خرداد ماه 1400 برگزار گردید.

خبرنگاران هم به عنوان یکی از اعضای عظیم و مهم در طیف مخاطبان این جایزه در گروه عرضه نمایندگان خدمات لجستیک و زنجیره تأمین در این رقابت شرکت داشت.

فرایند ارزیابی خبرنگاران به عنوان برنده تقدیرنامه 3 ستاره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین چگونه انجام شد؟

جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین در دومین دوره خود در سطوح تقدیرنامه (4 ستاره، 3 ستاره، 2 ستاره و 1 ستاره) و گواهینامه (بر مبنای 3 پروژه شاخص) برگزار گردید و فرایند جایزه در هر کدام از این سطوح و در هرکدام از بخش های این جایزه به تفکیک به اجرا گذاشته می گردد و منتخبان هر کدام از سطوح در هر گروه، به طور جداگانه انتخاب و معرفی می شوند.

خبرنگاران 15 فروردین 1400 اظهار نامه سازمان را به کمیته جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین ارسال کرد و پس از طی شدن فرایند ارزیابی توسط ارزیاب های این جایزه و برگزاری 26 جلسه 45 دقیقه ای، نتیجه نهایی در مراسم اعطای دومین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین که در 12 خرداد 1400 برگزار گردید به صورت رسمی اعلام شد. خبرنگاران برنده تقدیرنامه 3 ستاره شد و شرکت کالابران انتخاب و شرکت فولاد غدیر به ترتیب برنده تقدیرنامه های 2 و 1 ستاره از این جایزه شدند.

گفتنی است که خبرنگاران با کسب رده امتیازی 350 تا 399 پیروز به دریافت تقدیرنامه 3 ستاره و شرکت نماینده برتر این جایزه تا به امروز شده است.

خبرنگاران امیدوار است با کوشش ها و فعالیت هایی که در زمینه ارتقا سطح خدمت رسانی به کاربران از نظر تأمین و لجستیک انجام می دهد در آینده پیروز به کسب امتیازهای بالاتر گردد. پیشنهاد می کنیم در این مطلب، با الگوریتم های هوشمند خبرنگاران در زمینه لجستیک و پردازش بیشتر آشنا شوید.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 15 تیر 1400 بروزرسانی: 15 تیر 1400 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 632

به "خبرنگاران برنده تقدیرنامه 3 ستاره از جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران برنده تقدیرنامه 3 ستاره از جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید