جزییات درگیری در درمانگاهی در شرق پایتخت ، حمله با سلاح سرد و مصدومیت 4 نفر

به گزارش آقای معلم، رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت تهران از دستگیری مردی اطلاع داد که با سلاح سرد به درمانگاهی در شرق پایتخت حمله نموده بود.

جزییات درگیری در درمانگاهی در شرق پایتخت ، حمله با سلاح سرد و مصدومیت 4 نفر

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران، رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران عظیم از سرعت عمل پلیس و دستگیری عامل حمله کننده به درمانگاهی در شرق تهران اطلاع داد.

سرهنگ سعید راستی با اعلام این خبر گفت: پانزدهم اردیبهشت ماه جاری، مردی با حالتی خشمگین و سلاح سرد به دست، وارد درمانگاهی در شرق تهران شده و با ایجاد رعب و وحشت در بین مراجعان، 4 نفر از کارکنان درمانگاه را مجروح نموده و اموال درمانگاه را تخریب می نماید.

وی با اشاره به اینکه متهم پس از تخریب و مصدوم کردن کارکنان درمانگاه، بلافاصله از محل گریخته بود، بیان داشت: روز گذشته آنالیز تخصصی این موضوع در اختیار ماموران این پلیس نهاده شد.

رئیس عملیات پلیس امنیت عمومی تهران شرح داد: چکیده پرونده نشان از این داشت، همسر این فرد برای انجام امور پزشکی به درمانگاه مراجعه و از پرسنل آن درخواست انجام کارهای پزشکی بدون نوبت را می نماید که این کار با مخالف کارکنان روبرو می گردد. پس از آن متهم به این درمانگاه وارد و موجب ورود خسارت جانی و اقتصادی شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مخفیگاه متهم در کمتر از 3 ساعت در شمیران نو شناسایی و با هماهنگی های قضائی در مخفیگاهش دستگیر شد، خاطر نشان کرد: متهم با اعتراف به جرم ارتکابی و تکمیل پرونده برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی گشت.

منبع: فارس

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 12 خرداد 1400 بروزرسانی: 12 خرداد 1400 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 582

به "جزییات درگیری در درمانگاهی در شرق پایتخت ، حمله با سلاح سرد و مصدومیت 4 نفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات درگیری در درمانگاهی در شرق پایتخت ، حمله با سلاح سرد و مصدومیت 4 نفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید