تصمیم گیری درباره امکان تغییر روش مدیریت سهام عدالت در هفته جاری

به گزارش آقای معلم، سخنگوی سهام عدالت گفت: در هفته جاری در شورای عالی بورس درباره تغییر روش مستقیم به غیر مستقیم سهام عدالت، تصمیم گیری می شود.

تصمیم گیری درباره امکان تغییر روش مدیریت سهام عدالت در هفته جاری

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، حسین فهیمی سخنگوی سهام عدالت گفت: پس از آزاد سازی سهام عدالت، بسیاری از افراد با شرکت سپرده گذاری تماس گرفتند و تقاضا کردند تا امکان تغییر روش از مستقیم به غیر مستقیم نیز فراهم شود.

وی افزود: در ابتدای آزاد سازی سهام عدالت، افراد بدون اطلاع و آگاهی لازم، اقدام به انتخاب روش مستقیم کردند، اما اکنون به این نتیجه رسیدند که آگاهی کافی را برای مدیریت 36 شرکت بورسی ندارند و برای رسیدن به سود مورد نظر، نیاز به کسب اطلاعات بیشتری دارند، به همین دلیل از انتخاب روش مستقیم پشیمان شدند و تقاضای تغییر این روش را دارند.

سخنگوی سهام عدالت گفت: فعلا امکان تغییر روش از مستقیم به غیر مستقیم وجود ندارد، زیرا در زمانی که سهامداری روش مستقیم را انتخاب می کند. اطلاعات وی برای دریافت کد بورسی به شرکت سپرده گذاری و بورس ارسال می شود. بدلیل تماس ها و تقاضا های مکرر از سوی مردم، در هفته جاری در شورای عالی بورس درباره این تقاضا، تصمیم گیری می شود که آیا راهکاری برای برگشت وجود دارد یا خیر؟

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 6

به "تصمیم گیری درباره امکان تغییر روش مدیریت سهام عدالت در هفته جاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم گیری درباره امکان تغییر روش مدیریت سهام عدالت در هفته جاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید