ترامپ: نسخه بدون ویراست مصاحبه ام را منتشر می کنم

به گزارش آقای معلم، فردی که در جریان مصاحبه حضور داشت، گفت که ترامپ تنها 45 دقیقه با لسلی استال و تیمش مصاحبه داشته و سپس فیلمبرداری آنطور که معاون های رئیس جمهوری آمریکا انتظارش را داشتند، سرانجام نیافت.

ترامپ: نسخه بدون ویراست مصاحبه ام را منتشر می کنم

از پروفایل ما kalarena دیدن نمایید.

ترامپ پس از انتقاد از شیوه پخش مصاحبه خود با برنامه 60 دقیقه سی.بی .اس در کاخ سفید گفت که در حال آنالیز انتشار متن بی ویراست این مصاحبه است.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در توئیتی نوشت: باید به شما بگویم که به خاطر دقت در انتشار گزارش، من در حال آنالیز انتشار مصاحبه خودم با لسلی استال از برنامه 60 دقیقه هستم اما نه آن مصاحبه ای که پخش شد بلکه نسخه بدون ویراست آن را منتشر می کنم.

وی اضافه کرد: این کار را به این دلیل انجام می دهم تا همه بتوانند آنچه را که مصاحبه جعلی و جانبدارانه می نامم، ببینند. همه باید این نفوذ وحشتناک انتخاباتی را با مصاحبه های اخیر که از جو بایدن خوابالو منتشر می گردد، مقایسه نمایند!

توئیت های ترامپ در کنار گزارش های منتشر شده از سوی نیویورک تایمز و سایر رسانه های خبری مدعی شده که این مصاحبه فقط 45 دقیقه به طول انجامید و ترامپ ناگهان وسط مصاحبه آن را قطع نموده است.

اختلاف نظر بین ترامپ و برنامه محبوب CBS ناشی از سوالات استال بوده است.

نیویورک تایمز گزارش کرد: فردی که در جریان مصاحبه حضور داشت، گفت که ترامپ تنها 45 دقیقه با لسلی استال و تیمش مصاحبه داشته و سپس فیلمبرداری آنطور که معاون های رئیس جمهوری آمریکا انتظارش را داشتند، سرانجام نیافت.

دو منبع آگاه دیگر نیز به نیویورک تایمز گفتند، نه تنها مصاحبه کوتاه بود بلکه ترامپ از شرکت در بخش دیگری مربوط به مصاحبه با استال و مایک پنس هم امتناع کرد.

ترامپ همچنین ویدئویی را از استال در کاخ سفید منتشر کرد و وی را بابت عدم استفاده از ماسک به تمسخر گرفت، اگرچه نیویورک تایمز گزارش کرد که این خبرنگار حتی تا زمان شروع مصاحبه ماسک داشته است.

هنوز معین نیست که ترامپ نسخه ویراست نشده را منتشر می نماید یا نه.

منبع: عصر ایران
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: fansgholami.ir شناسه مطلب: 210

به "ترامپ: نسخه بدون ویراست مصاحبه ام را منتشر می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: نسخه بدون ویراست مصاحبه ام را منتشر می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید